App Store Google Play

У Дніпрі відбувся допрем’єрний показ фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна

11 Вересня 09:20
У Дніпрі відбувся допрем’єрний показ  фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна

Вчора, 10 вересня, у Дніпрі відбувся допрем’єрний показ українського фільму «Місто, в якому не ходять гроші» за мотивами однойменної повісті музиканта Кузьми Скрябіна. Перегляд проходив в кінотеатрі MULTIPLEX, який розташований в ТРЦ "Караван". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів режисера та сценариста стрічки.

«Зйомки фільму були заплановані ще за життя Кузьми Скрябіна у 2013 році. В той час ми шукали сценарій для екранізації і я повідомила Кузьмі, що хочу знімати саме його повість з однойменною назвою», - пояснила режисер фільму «Місто, в якому не ходять гроші» Ганка Третяк.

За словами режисера, планувалося, що Кузьма Скрябін зіграє в фільмі одну з ролей, а також займатиметься музичним супроводом. Однак зйомки розпочались у 2016 році, на той час  життя музиканта обірвалося.  

«Сюжет побудований на історії з життя дівчини Аліси, яка зранку, прокинувшись у власній квартирі після бурхливого вечора, знаходить квиток до іншого міста. Героїня вирушає в подорож та опиняється у місті, в якому не ходять гроші. Тож жителі обмінюються необхідними послугами один з одним», - розповів сценарист і актор фільму Андрій Хохолкін.

Прикметно, що у стрічці збережені діалоги в тому вигляді, в якому написав Кузьма Скрябін.

Автори зазначили, що у фільмі ставляться наступні питання: свободи вибору; відкритості суспільства; на що готова йти людина, аби отримати необхідне, а також питання цінності часу.

«Дніпро стало п’ятим містом в рамках допрем’єрного туру, вже 12 вересня відбудеться прем’єрний показ у Києві. Сподіваємось, що у Дніпрі фільм переглянуть усі, хто любить творчість Кузьми Скрябіна та хочуть побачити його талант літератора та оповідача», - додала Ганка Третяк.

З 13 вересня прокат стартує в кінозалах усієї України, тож охочі дніпряни зможуть завітати на кіносеанс в найближчий час.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі стартував прокат української історичної драми "Таємний щоденник Симона Петлюри".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...