App Store Google Play

Миля добра: бігуни Дніпра збиратимуть кошти на апарат для лікування дітей

11 Вересня 17:40
Миля добра: бігуни Дніпра збиратимуть кошти на апарат для лікування дітей

Цьогоріч 16 вересня бігуни Дніпра збиратимуть кошти на електроенцефалограф для діагностики захворювань маленьких пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні №5. Всі бажаючі можуть долучитися до допомоги, зареєструвавшись на «Милю добра» в рамках "ATB Dnipro marathon". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів президента федерації легкої атлетики Дніпра та області та організатора марафону Марини Філатової.

Марина Філатова пояснила, що апарат потрібен для діагностики захворювань нервової системи у дітей. Також йдеться про виявлення таких захворювань як: менінгіт, епілепсія, наслідків пологових травм, генетичних відхилень.

Зі слів організаторів, вартість такого електроенцефалографа сягає 197 тисяч гривень.

«Наразі завершилась реєстрація на довгі дистанції легкоатлетичного забігу "ATB Dnipro marathon", однак залишається не заповненою «Миля добра», яку ми організовуємо разом з благодійним фондом «KIDDO». Ця дистанція допомагає щороку збирати кошти для нагальних потреб. Дистанція складає лише 1 кілометр 600 мерів, тому підсильна майже кожному», - розповіла Марина Філатова.

Як зазначається, реєстраційний внесок учасника благодійного забігу складає 250 гривень, однак за бажанням можна перерахувати більшу суму. Крім того, всі, хто хоче долучитися до допомоги, але не змозі бігти, може просто перерахувати кошти.

Зареєструватися та внести суму можна до 15 вересня включно за посиланням. Наразі на «Милю добра» зареєструвалися більше 150 учасників, але серед них є люди з особливими потребами, які долатимуть дистанцію безкоштовно.

Нагадаємо, що у зв'язку з проведенням "ATB Dnipro marathon" рух транспорту буде перекритий з 11:00 15 вересеня до 21:00 16 вересня на проспекті Дмитра Яворницького - на ділянці від вулиці Грушевського до вул. Короленка закриють для руху будь-якого транспорту в обидва боки. На даній ділянці рух транспорту перекривається для встановлення стартового містечка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...