App Store Google Play

Миля добра: бігуни Дніпра збиратимуть кошти на апарат для лікування дітей

11 Вересня 17:40
Миля добра: бігуни Дніпра збиратимуть кошти на апарат для лікування дітей

Цьогоріч 16 вересня бігуни Дніпра збиратимуть кошти на електроенцефалограф для діагностики захворювань маленьких пацієнтів дитячої міської клінічної лікарні №5. Всі бажаючі можуть долучитися до допомоги, зареєструвавшись на «Милю добра» в рамках "ATB Dnipro marathon". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів президента федерації легкої атлетики Дніпра та області та організатора марафону Марини Філатової.

Марина Філатова пояснила, що апарат потрібен для діагностики захворювань нервової системи у дітей. Також йдеться про виявлення таких захворювань як: менінгіт, епілепсія, наслідків пологових травм, генетичних відхилень.

Зі слів організаторів, вартість такого електроенцефалографа сягає 197 тисяч гривень.

«Наразі завершилась реєстрація на довгі дистанції легкоатлетичного забігу "ATB Dnipro marathon", однак залишається не заповненою «Миля добра», яку ми організовуємо разом з благодійним фондом «KIDDO». Ця дистанція допомагає щороку збирати кошти для нагальних потреб. Дистанція складає лише 1 кілометр 600 мерів, тому підсильна майже кожному», - розповіла Марина Філатова.

Як зазначається, реєстраційний внесок учасника благодійного забігу складає 250 гривень, однак за бажанням можна перерахувати більшу суму. Крім того, всі, хто хоче долучитися до допомоги, але не змозі бігти, може просто перерахувати кошти.

Зареєструватися та внести суму можна до 15 вересня включно за посиланням. Наразі на «Милю добра» зареєструвалися більше 150 учасників, але серед них є люди з особливими потребами, які долатимуть дистанцію безкоштовно.

Нагадаємо, що у зв'язку з проведенням "ATB Dnipro marathon" рух транспорту буде перекритий з 11:00 15 вересеня до 21:00 16 вересня на проспекті Дмитра Яворницького - на ділянці від вулиці Грушевського до вул. Короленка закриють для руху будь-якого транспорту в обидва боки. На даній ділянці рух транспорту перекривається для встановлення стартового містечка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...