App Store Google Play

У Дніпрі презентували книгу про особливості антиімперського супротиву українців та євреїв

10 Вересня 10:40
У Дніпрі презентували книгу про особливості антиімперського супротиву українців та євреїв

У Дніпрі професор Йоханан Петровський-Штерн презентував книгу, присвячену антиімперському вибору та супротиву українців та євреїв. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума».

Як зазначається, автор розглянув мовний і культурний вибір, супротивний щодо звичаїв єврейської інтеграції, імперського асиміляційного вектора і традиційного вибору на користь самозбереження.

Антиімперський вибір показаний на прикладі життя і творчості Грицька Кернеренка, Івана Кулика, Раїси Троянкер, Леоніда Первомайського і Мойсея Фішбейна – п’яти письменників і письменниць останнього століття, які виросли переважно в їдишемовному та російськомовному середовищі, але зрештою прийшли в українську літературу.

Прикметно, що книга була видана англійською мовою у 2009 року в Yale University Press та була відзначена премією Американської асоціації україністів.

За повідомленням, презентація книги, яку проводив сам автор, професор Петровський-Штерн, викликала неабияке зацікавлення присутніх та жваве обговорення теми. Наприкінці заходу кожен охочий мав змогу отримати примірник видання з підписом автора.

Раніше повідомлялося, що дніпровським студентам та шкільним вчителям історії розповіли про те, як спростувати міфи, які породжує Росія для тиску на Україну.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...