App Store Google Play

У Дніпрі презентували книгу про особливості антиімперського супротиву українців та євреїв

10 Вересня 10:40
У Дніпрі презентували книгу про особливості антиімперського супротиву українців та євреїв

У Дніпрі професор Йоханан Петровський-Штерн презентував книгу, присвячену антиімперському вибору та супротиву українців та євреїв. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума».

Як зазначається, автор розглянув мовний і культурний вибір, супротивний щодо звичаїв єврейської інтеграції, імперського асиміляційного вектора і традиційного вибору на користь самозбереження.

Антиімперський вибір показаний на прикладі життя і творчості Грицька Кернеренка, Івана Кулика, Раїси Троянкер, Леоніда Первомайського і Мойсея Фішбейна – п’яти письменників і письменниць останнього століття, які виросли переважно в їдишемовному та російськомовному середовищі, але зрештою прийшли в українську літературу.

Прикметно, що книга була видана англійською мовою у 2009 року в Yale University Press та була відзначена премією Американської асоціації україністів.

За повідомленням, презентація книги, яку проводив сам автор, професор Петровський-Штерн, викликала неабияке зацікавлення присутніх та жваве обговорення теми. Наприкінці заходу кожен охочий мав змогу отримати примірник видання з підписом автора.

Раніше повідомлялося, що дніпровським студентам та шкільним вчителям історії розповіли про те, як спростувати міфи, які породжує Росія для тиску на Україну.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...