App Store Google Play

Чашки, брелоки та блокноти: на що витрачає бюджетні кошти Департамент гумполітики

10.09.2018 14:40
Чашки, брелоки та блокноти: на що витрачає бюджетні кошти Департамент гумполітики

Протягом останніх декількох тижнів Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради неодноразово оголошував тендери на закупівлю різноманітних сувернірів - від іменних брелоків до блокнотів і термочашок. Відповідна інформація розміщена на сайті публічних закупівель Prozorro.

Так, наприклад 12 вересня планується аукціон щодо закупівлі 378 блокнотів з емблемою управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання. За це з міського бюджету планують виділити понад 86 800 гривень. Тобто попередньо один блокнот може обійтися департаменту в 230 грн. Ще один подібний аукціон пройде 17 вересня, на ньому мають визначити хто поставить міськраді ще 1950 блокнотів з написом "Дніпро - спортивна столиця". За майже дві тисячі блокнтоів формату А5 та А6 з бюджету готові віддати 91 500 гривень.

Втім, блокноти це не єдині сувеніри, які для себе замовляє міська рада. Зокрема, за останній місяць за бюджетні гроші планують закупити і декілька сотень чашок з символікою міста та органів міськради. Так, 17 вересня відбудеться ще черговий аукціон щодо поставок 640 штук брендованих чашок, загальну вартість яких оцінюють у 80 000 грн. (по 125 грн/штука). Також 20 вересня почнеться боротьба за поставку 30 термокружок варістю 15000 грн (500 грн/штука).

Не забувають у Департаменті гумполітики і про бейджики та наліпки. Так, все для того ж управління молоді готується закупівля 2195 одиниць друкованої продукції - бейджиків, наліпок, банерів та липких стрічок. На це передбачено 18 040 грн. 

Наостанок 20 вересня розпочнеться аукціон щодо виготовлення 200 одиниць латунних брелоків з емблемами. На ці сувеніри готові виділити 18 000 грн (90 грн/штука).

Таким чином, лише протягом останніх тижнів Дніпровська міська рада оголосила тендерів на закупку різноманітних сувенірів на понад 300 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...