App Store Google Play

Чашки, брелоки та блокноти: на що витрачає бюджетні кошти Департамент гумполітики

10 Вересня 14:40
Чашки, брелоки та блокноти: на що витрачає бюджетні кошти Департамент гумполітики

Протягом останніх декількох тижнів Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради неодноразово оголошував тендери на закупівлю різноманітних сувернірів - від іменних брелоків до блокнотів і термочашок. Відповідна інформація розміщена на сайті публічних закупівель Prozorro.

Так, наприклад 12 вересня планується аукціон щодо закупівлі 378 блокнотів з емблемою управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання. За це з міського бюджету планують виділити понад 86 800 гривень. Тобто попередньо один блокнот може обійтися департаменту в 230 грн. Ще один подібний аукціон пройде 17 вересня, на ньому мають визначити хто поставить міськраді ще 1950 блокнотів з написом "Дніпро - спортивна столиця". За майже дві тисячі блокнтоів формату А5 та А6 з бюджету готові віддати 91 500 гривень.

Втім, блокноти це не єдині сувеніри, які для себе замовляє міська рада. Зокрема, за останній місяць за бюджетні гроші планують закупити і декілька сотень чашок з символікою міста та органів міськради. Так, 17 вересня відбудеться ще черговий аукціон щодо поставок 640 штук брендованих чашок, загальну вартість яких оцінюють у 80 000 грн. (по 125 грн/штука). Також 20 вересня почнеться боротьба за поставку 30 термокружок варістю 15000 грн (500 грн/штука).

Не забувають у Департаменті гумполітики і про бейджики та наліпки. Так, все для того ж управління молоді готується закупівля 2195 одиниць друкованої продукції - бейджиків, наліпок, банерів та липких стрічок. На це передбачено 18 040 грн. 

Наостанок 20 вересня розпочнеться аукціон щодо виготовлення 200 одиниць латунних брелоків з емблемами. На ці сувеніри готові виділити 18 000 грн (90 грн/штука).

Таким чином, лише протягом останніх тижнів Дніпровська міська рада оголосила тендерів на закупку різноманітних сувенірів на понад 300 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...