App Store Google Play

За два тижні у Дніпрі обіцяють розпочати ремонт другої частини Центрального мосту

7 Вересня 14:40
За два тижні у Дніпрі обіцяють розпочати ремонт другої частини Центрального мосту

У Дніпрі за два тижні перекриту сторону Центрального мосту відкриють для проїзду і розпочнуть ремонт другої частини. Про це сьогодні, 7 вересня, заявив начальник управління інфраструктури міста ДМР Петро Шматченко, передає Дніпроград.

Чиновник запевнив, що на мосту щодня працюють 83 людини, які наразі завершують ремонтні роботи з гідроізоляції мосту.

"Йдуть роботи на нижній частині Центрального мосту, зокрема підрядник кладе шар спеціальної речовини, який піде під бетон, для подальшої гідроізоляції. Вже завершено 5 прольотів мосту. Потім буде заливка самого бетону та асфальтного покриття. Над цим працює 83 людини і вже протягом 2-3 тижнів рух перекритої сторони відновлять", - пообіцяв Шматченко.

Після цього реверсивний рух перенесуть на відремонтовану сторону, і візьмуться за іншу половину моста.

"Другу частину мосту плануємо закінчити до грудня. На момент реконструкції організація проїзду буде аналогічною. Повністю перекривати міст не планується, хіба що вночі. На кінець грудня ремонт мосту мають завершити", - розповів Шматченко.

Зазначимо, попри те, що чиновники розповідають, що підрядники працюють вночі і в кількості майже ста осіб, місцеві мешканці у соцмережах неодноразово підіймали тему абсолютної відсутності робітників як удень, так і вночі.

Окрім того очевидно, що міська рада знову видає бажане за реальне, обіцяючи доремонтувати міст вже у грудні цього року. Прикметно, що першу частину мосту ремонтували майже два роки, замінивши всього одну балку. Тепер підрядник збирається відреконструювати другу частину мосту всього за три місяці, при цьому замінивши дві балки.

Варто зазначити, що у 2017 році у міськраді оцінювали ремонт у 150 мільйонів, а згодом підрядникам "накинули" зверху ще більше 70 мільйонів гривень. Заступник міського голови Михайло Лисенко спочатку обіцяв завершити ремонт до 2018 року і спростовував чутки про здорожчання проекту, а тепер  згідно тендеру роботи на 314 млн грн мають завершити вже до кінця грудня 2019 року.

Нещодавно на ремонт Центрального мосту у Дніпрі виділили ще 4 мільйони.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...