App Store Google Play

За два тижні у Дніпрі обіцяють розпочати ремонт другої частини Центрального мосту

7 Вересня 14:40
За два тижні у Дніпрі обіцяють розпочати ремонт другої частини Центрального мосту

У Дніпрі за два тижні перекриту сторону Центрального мосту відкриють для проїзду і розпочнуть ремонт другої частини. Про це сьогодні, 7 вересня, заявив начальник управління інфраструктури міста ДМР Петро Шматченко, передає Дніпроград.

Чиновник запевнив, що на мосту щодня працюють 83 людини, які наразі завершують ремонтні роботи з гідроізоляції мосту.

"Йдуть роботи на нижній частині Центрального мосту, зокрема підрядник кладе шар спеціальної речовини, який піде під бетон, для подальшої гідроізоляції. Вже завершено 5 прольотів мосту. Потім буде заливка самого бетону та асфальтного покриття. Над цим працює 83 людини і вже протягом 2-3 тижнів рух перекритої сторони відновлять", - пообіцяв Шматченко.

Після цього реверсивний рух перенесуть на відремонтовану сторону, і візьмуться за іншу половину моста.

"Другу частину мосту плануємо закінчити до грудня. На момент реконструкції організація проїзду буде аналогічною. Повністю перекривати міст не планується, хіба що вночі. На кінець грудня ремонт мосту мають завершити", - розповів Шматченко.

Зазначимо, попри те, що чиновники розповідають, що підрядники працюють вночі і в кількості майже ста осіб, місцеві мешканці у соцмережах неодноразово підіймали тему абсолютної відсутності робітників як удень, так і вночі.

Окрім того очевидно, що міська рада знову видає бажане за реальне, обіцяючи доремонтувати міст вже у грудні цього року. Прикметно, що першу частину мосту ремонтували майже два роки, замінивши всього одну балку. Тепер підрядник збирається відреконструювати другу частину мосту всього за три місяці, при цьому замінивши дві балки.

Варто зазначити, що у 2017 році у міськраді оцінювали ремонт у 150 мільйонів, а згодом підрядникам "накинули" зверху ще більше 70 мільйонів гривень. Заступник міського голови Михайло Лисенко спочатку обіцяв завершити ремонт до 2018 року і спростовував чутки про здорожчання проекту, а тепер  згідно тендеру роботи на 314 млн грн мають завершити вже до кінця грудня 2019 року.

Нещодавно на ремонт Центрального мосту у Дніпрі виділили ще 4 мільйони.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...