App Store Google Play

За два тижні у Дніпрі обіцяють розпочати ремонт другої частини Центрального мосту

07.09.2018 14:40
За два тижні у Дніпрі обіцяють розпочати ремонт другої частини Центрального мосту

У Дніпрі за два тижні перекриту сторону Центрального мосту відкриють для проїзду і розпочнуть ремонт другої частини. Про це сьогодні, 7 вересня, заявив начальник управління інфраструктури міста ДМР Петро Шматченко, передає Дніпроград.

Чиновник запевнив, що на мосту щодня працюють 83 людини, які наразі завершують ремонтні роботи з гідроізоляції мосту.

"Йдуть роботи на нижній частині Центрального мосту, зокрема підрядник кладе шар спеціальної речовини, який піде під бетон, для подальшої гідроізоляції. Вже завершено 5 прольотів мосту. Потім буде заливка самого бетону та асфальтного покриття. Над цим працює 83 людини і вже протягом 2-3 тижнів рух перекритої сторони відновлять", - пообіцяв Шматченко.

Після цього реверсивний рух перенесуть на відремонтовану сторону, і візьмуться за іншу половину моста.

"Другу частину мосту плануємо закінчити до грудня. На момент реконструкції організація проїзду буде аналогічною. Повністю перекривати міст не планується, хіба що вночі. На кінець грудня ремонт мосту мають завершити", - розповів Шматченко.

Зазначимо, попри те, що чиновники розповідають, що підрядники працюють вночі і в кількості майже ста осіб, місцеві мешканці у соцмережах неодноразово підіймали тему абсолютної відсутності робітників як удень, так і вночі.

Окрім того очевидно, що міська рада знову видає бажане за реальне, обіцяючи доремонтувати міст вже у грудні цього року. Прикметно, що першу частину мосту ремонтували майже два роки, замінивши всього одну балку. Тепер підрядник збирається відреконструювати другу частину мосту всього за три місяці, при цьому замінивши дві балки.

Варто зазначити, що у 2017 році у міськраді оцінювали ремонт у 150 мільйонів, а згодом підрядникам "накинули" зверху ще більше 70 мільйонів гривень. Заступник міського голови Михайло Лисенко спочатку обіцяв завершити ремонт до 2018 року і спростовував чутки про здорожчання проекту, а тепер  згідно тендеру роботи на 314 млн грн мають завершити вже до кінця грудня 2019 року.

Нещодавно на ремонт Центрального мосту у Дніпрі виділили ще 4 мільйони.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...