App Store Google Play

«Ні» жорстокості: дніпрян закликали захищати братів наших менших

7 Вересня 15:20
«Ні» жорстокості: дніпрян закликали захищати братів наших менших

Дніпровські активісти ведуть активну боротьбу з шкуродерством у місті. Сьогодні, сьомого серпня, вони закликали громадян бути свідомими, захищати тварин та звертатися до патрульних при виявленні жорстокої поведінки до тварин, передає Дніпроград.

За словами керівника благодійного фонду «Ми за право на життя» Ольги Уманчік випадків насилля над тваринами катастрофічно багато. Вона навела приклад, що нещодавно представники фонду виявили кошеня, яке мешкало в одному з місцевих дворів. Вони знайшли його травмованого після ДТП у смітнику та ще й з кулею від пневматики, але живого. Ольга Уманчік наголосила, що такі випадки стаються щоденно.

У свою чергу волонтер та власниця міні-притулку «Промінь надії» Ірина Ситенко попередила дніпрян, що у місті мешкає жінка, яка знущається над тваринами у своєму помешканні. Вона проживає за адресою вулиця Коробова, 4, квартира 17. Жінка протягом багатьох років підбирає тварин на вулиці, приносить до своєї оселі та знущається над ними: не годує, б’є, замотує пащу скотчем, щоб ті не волали. До неї неодноразово викликали поліцію, проте вони нічим не змогли допомогти.

Зоозахисник і волонтер Марина Смирнова зазначила, що людська жорстокість набуває національних та тяжких масштабів. Зокрема, дитяча жорстокість. Волонтерка розповіла випадок, коли шестеро дітей віком до десяти років вирішили влаштувати полювання на кошенят. Одного кошеня діти закидали камінням до смерті, одному вдалося втекти, двох діти топили у калюжі. Тільки у однієї дитини з компанії прокинулась совість і він відбив кошенят та врятував їх.

«Справа в тому, що дитяча жорстокість бере свій початок у батьківському будинку. Я рекомендую батькам частіше звертати увагу дітей до життя тварин, пояснювати їм, що тварини такі ж живі створіння як і ми з вами. Пояснюйте їм, що ми відповідаємо за тих, кого приручили. Або ж нехай діти хоча б не порушують спокій тварин», - звернулася Марина Смирнова до батьків.

Прес-секретар патрульної поліції Дніпропетровської області Людмила Копиленко розповіла, що минулого року Верховна Рада прийняла зміни до кримінального та адміністративного кодексу в статті жорстокого поводження з тваринами. Ці зміни були спрямовані на посилення відповідальності за випадки, які наводили правозахисники. Проте за словами Людмили Копиленко, нажаль, люди не так часто повідомляють поліції про такі випадки. За побої та знущання над тваринами може бути складений штраф від 3400 до 5100 гривень з конфіскацією тварини. У разі колективних та повторних випадків знущань штраф збільшується від 5100 до 8500 гривень або адмінарешт до 15 діб з конфіскацією тварини.

Нагадаємо, що дніпровські зоозахисники закликали припинити знущання над тваринами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...