App Store Google Play

На організацію "рекламних" марафонів у Дніпрі міськрада виділяє гроші з бюджету

7 Вересня 17:40
На організацію "рекламних" марафонів у Дніпрі міськрада виділяє гроші з бюджету

Дніпро - один з лідерів серед українських міст за кількістю проведення марафонів. І це не дивно, адже дружина міського голови наразі займає посаду голови обласної федерації легкої атлетики. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Інформатор.Гроші.

Зокрема, незабаром у місті в черговий раз відбудеться масштабний забіг Dnipro ATB Marathon, заради якого міська влада збирається перекрити рух на окремих ділянках місцевих доріг. 

На подібні спортивні заходи Дніпровська міська рада виділяє гроші в рамках програми розвитку фізичної культури в місті. Згідно із розпорядженням міського голови, витрати на проведення марафонів має Департамент гуманітарної політики.

Гроші для програми розвитку фізичної культури виділяли не тільки на марафони, а й на допомогу міським спортивним федераціям, підготовку спортсменів, придбання спортінвентаря, на установку спортивних майданчиків, масове навчання плаванню, іменні стипендії, на оплату перемог в змаганнях, фінансування ДЮСШ, на спортпропаганду тощо.

Поміж цим, для Interpipe Dnipro Half Marathon 2018 дніпровський департамент гуманітарної політики провів тендер на послуги з електронної системи хронометражу. Сума за договором склала 238 809 грн. Хоча на сайті заходу кажуть, що титульним спонсором і співорганізатором змагань є підприємство Interpipe Віктора Пінчука. Схожа ситуація і з проведенням змагань ATB Dnipro Marathon. Правда, на офіційному сайті змагання сказано, що генеральним спонсором заходу виступає відома українська торгова марка.

Тут же написано, що засновником ATB Dnipro Marathon є Президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області і Дніпра Марина Філатова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...