App Store Google Play

На організацію "рекламних" марафонів у Дніпрі міськрада виділяє гроші з бюджету

7 Вересня 17:40
На організацію "рекламних" марафонів у Дніпрі міськрада виділяє гроші з бюджету

Дніпро - один з лідерів серед українських міст за кількістю проведення марафонів. І це не дивно, адже дружина міського голови наразі займає посаду голови обласної федерації легкої атлетики. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Інформатор.Гроші.

Зокрема, незабаром у місті в черговий раз відбудеться масштабний забіг Dnipro ATB Marathon, заради якого міська влада збирається перекрити рух на окремих ділянках місцевих доріг. 

На подібні спортивні заходи Дніпровська міська рада виділяє гроші в рамках програми розвитку фізичної культури в місті. Згідно із розпорядженням міського голови, витрати на проведення марафонів має Департамент гуманітарної політики.

Гроші для програми розвитку фізичної культури виділяли не тільки на марафони, а й на допомогу міським спортивним федераціям, підготовку спортсменів, придбання спортінвентаря, на установку спортивних майданчиків, масове навчання плаванню, іменні стипендії, на оплату перемог в змаганнях, фінансування ДЮСШ, на спортпропаганду тощо.

Поміж цим, для Interpipe Dnipro Half Marathon 2018 дніпровський департамент гуманітарної політики провів тендер на послуги з електронної системи хронометражу. Сума за договором склала 238 809 грн. Хоча на сайті заходу кажуть, що титульним спонсором і співорганізатором змагань є підприємство Interpipe Віктора Пінчука. Схожа ситуація і з проведенням змагань ATB Dnipro Marathon. Правда, на офіційному сайті змагання сказано, що генеральним спонсором заходу виступає відома українська торгова марка.

Тут же написано, що засновником ATB Dnipro Marathon є Президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області і Дніпра Марина Філатова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...