App Store Google Play

У Дніпрі розчищають канал Гнилокиш

5 Вересня 16:20
У Дніпрі розчищають канал Гнилокиш

У Дніпрі почали планове очищення каналу Гнилокиш. Роботи проводить комунальне підприємство «Гідроспоруди». Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

За словами заступника директора підприємства Михайла Ступака, чистять канал двічі на рік – восени та навесні. Це дозволяє контролювати рівень ґрунтових вод, а отже, й запобігати підтопленню житлових будинків у приватному секторі. 6-кілометровий канал простягається вздовж приватних домоволодінь Амур-Нижньодніпровського району і впадає у річку Дніпро.

«Готуємо канал до зимового періоду. Очищуємо його від мулу, сміття, щоб не було неприємного запаху, а також був стабільний рівень ґрунтових вод. Через засмічення рівень води після зими може підніматися, й будинки підтоплюватиме», – сказав заступник директора КП «Гідроспоруди».

Михайло Ступак також додав: для розчистки каналу задіяли чотири бригади підприємства та 11 одиниць комунальної техніки. Завершити роботу планують до кінця вересня.

Дніпрянка Лідія Подольська мешкає на вулиці Саперній. Жінка задоволена, що комунальники розчищають канал, який зовсім поруч із її будинком.

«На жаль, є недобросовісні люди, які скидають сміття у канал, самовільно виводять свою каналізацію. Просто жах від запаху, який утворюється. Сподіваюся, після розчистки ситуація покращиться», – розповіла мешканка міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...