App Store Google Play

У Дніпрі розчищають канал Гнилокиш

5 Вересня 16:20
У Дніпрі розчищають канал Гнилокиш

У Дніпрі почали планове очищення каналу Гнилокиш. Роботи проводить комунальне підприємство «Гідроспоруди». Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі міськради Дніпра.

За словами заступника директора підприємства Михайла Ступака, чистять канал двічі на рік – восени та навесні. Це дозволяє контролювати рівень ґрунтових вод, а отже, й запобігати підтопленню житлових будинків у приватному секторі. 6-кілометровий канал простягається вздовж приватних домоволодінь Амур-Нижньодніпровського району і впадає у річку Дніпро.

«Готуємо канал до зимового періоду. Очищуємо його від мулу, сміття, щоб не було неприємного запаху, а також був стабільний рівень ґрунтових вод. Через засмічення рівень води після зими може підніматися, й будинки підтоплюватиме», – сказав заступник директора КП «Гідроспоруди».

Михайло Ступак також додав: для розчистки каналу задіяли чотири бригади підприємства та 11 одиниць комунальної техніки. Завершити роботу планують до кінця вересня.

Дніпрянка Лідія Подольська мешкає на вулиці Саперній. Жінка задоволена, що комунальники розчищають канал, який зовсім поруч із її будинком.

«На жаль, є недобросовісні люди, які скидають сміття у канал, самовільно виводять свою каналізацію. Просто жах від запаху, який утворюється. Сподіваюся, після розчистки ситуація покращиться», – розповіла мешканка міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...