App Store Google Play

У Дніпрі пройшли змагання з Дог-Пуллеру

03.09.2018 09:40
У Дніпрі пройшли змагання з Дог-Пуллеру

Вчора, 2 вересня, у Дніпрі пройшли змагання з дуже «молодого» виду спорту під назвою Дог-Пуллер. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.

На невеликому стадіоні рано вранці почали збиратися учасники та їх господарі, адже реєстрація на змагання відкривалася о 8:15. Через годину стартувала перша дисципліна - Дог-Пуллер Біг, в якій на полі розміром в декілька десятків метрів юні спортсмени повинні були спіймати кільце в русі. Судили змагання троє суддів, які після кожного виступу схвально аплодували учасникам незалежно від їх результату.

Наступною дисципліною була Дог-Пуллер Стрибки. У цьому виді змагань у людини в руках два кільця, і собака по черзі в стрибку чіпляється за одне, а потім за інше. Вищий бал можна отримати, якщо у вусатого друга всі чотири лапи відірвалися від землі.

В кінці виступили учасники в такому виді спорту, як Пітч &Гоу: це змагання, в яких господар і собака виступають разом, однією командою. Мета гри полягає в тому, щоб за зазначений час набрати якомога більше балів, закидаючи предмет в зони поля, які оцінюються найбільшою кількістю балів.

Серед присутніх виділялася пара, яка бере участь у всіх трьох дисциплінах, - це Тетяна і Трюфелька. Чудова шоколадна кокетка з цікавими очима породи лаготто-романьоло спритно справлялася з усіма завданнями на полі. Тетяна каже, що собака любить пуллер, проте спочатку довелося привчати її до нового виду спорту.

«Ми займаємося Дог-Пуллер Бігом і Стрибками, а також кінологічним фрістайлом і Пітч & Гоу. Робимо це, тому що для собаки це і розвага, і фізичний розвиток. Плюс Трюфелька соціалізується і психологічно дисциплінується, вчиться концентруватися. Це дуже важливо. Та й до того ж, для собаці таке заняття саме по собі приємне. Трюфелька відмінно ставитися до пуллер, ми досить часто виступаємо», - ділиться Тетяна.

Поруч, на іншому полі, проходила не менш захоплююча, але більш розважальна подія. Там влаштували ціле Дог Шоу, в якому могли взяти участь усі бажаючі. Завдання були дуже прості: пройти смугу перешкод і зловити фрісбі. А в кінці учасники отримували подарунок від великої фірми зоотоварів, а також паспорт «Собака на 100%».
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...