App Store Google Play

У Дніпрі пройшли змагання з Дог-Пуллеру

3 Вересня 09:40
У Дніпрі пройшли змагання з Дог-Пуллеру

Вчора, 2 вересня, у Дніпрі пройшли змагання з дуже «молодого» виду спорту під назвою Дог-Пуллер. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.

На невеликому стадіоні рано вранці почали збиратися учасники та їх господарі, адже реєстрація на змагання відкривалася о 8:15. Через годину стартувала перша дисципліна - Дог-Пуллер Біг, в якій на полі розміром в декілька десятків метрів юні спортсмени повинні були спіймати кільце в русі. Судили змагання троє суддів, які після кожного виступу схвально аплодували учасникам незалежно від їх результату.

Наступною дисципліною була Дог-Пуллер Стрибки. У цьому виді змагань у людини в руках два кільця, і собака по черзі в стрибку чіпляється за одне, а потім за інше. Вищий бал можна отримати, якщо у вусатого друга всі чотири лапи відірвалися від землі.

В кінці виступили учасники в такому виді спорту, як Пітч &Гоу: це змагання, в яких господар і собака виступають разом, однією командою. Мета гри полягає в тому, щоб за зазначений час набрати якомога більше балів, закидаючи предмет в зони поля, які оцінюються найбільшою кількістю балів.

Серед присутніх виділялася пара, яка бере участь у всіх трьох дисциплінах, - це Тетяна і Трюфелька. Чудова шоколадна кокетка з цікавими очима породи лаготто-романьоло спритно справлялася з усіма завданнями на полі. Тетяна каже, що собака любить пуллер, проте спочатку довелося привчати її до нового виду спорту.

«Ми займаємося Дог-Пуллер Бігом і Стрибками, а також кінологічним фрістайлом і Пітч & Гоу. Робимо це, тому що для собаки це і розвага, і фізичний розвиток. Плюс Трюфелька соціалізується і психологічно дисциплінується, вчиться концентруватися. Це дуже важливо. Та й до того ж, для собаці таке заняття саме по собі приємне. Трюфелька відмінно ставитися до пуллер, ми досить часто виступаємо», - ділиться Тетяна.

Поруч, на іншому полі, проходила не менш захоплююча, але більш розважальна подія. Там влаштували ціле Дог Шоу, в якому могли взяти участь усі бажаючі. Завдання були дуже прості: пройти смугу перешкод і зловити фрісбі. А в кінці учасники отримували подарунок від великої фірми зоотоварів, а також паспорт «Собака на 100%».
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...