App Store Google Play

У Дніпрі пройшли змагання з Дог-Пуллеру

3 Вересня 09:40
У Дніпрі пройшли змагання з Дог-Пуллеру

Вчора, 2 вересня, у Дніпрі пройшли змагання з дуже «молодого» виду спорту під назвою Дог-Пуллер. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 056.

На невеликому стадіоні рано вранці почали збиратися учасники та їх господарі, адже реєстрація на змагання відкривалася о 8:15. Через годину стартувала перша дисципліна - Дог-Пуллер Біг, в якій на полі розміром в декілька десятків метрів юні спортсмени повинні були спіймати кільце в русі. Судили змагання троє суддів, які після кожного виступу схвально аплодували учасникам незалежно від їх результату.

Наступною дисципліною була Дог-Пуллер Стрибки. У цьому виді змагань у людини в руках два кільця, і собака по черзі в стрибку чіпляється за одне, а потім за інше. Вищий бал можна отримати, якщо у вусатого друга всі чотири лапи відірвалися від землі.

В кінці виступили учасники в такому виді спорту, як Пітч &Гоу: це змагання, в яких господар і собака виступають разом, однією командою. Мета гри полягає в тому, щоб за зазначений час набрати якомога більше балів, закидаючи предмет в зони поля, які оцінюються найбільшою кількістю балів.

Серед присутніх виділялася пара, яка бере участь у всіх трьох дисциплінах, - це Тетяна і Трюфелька. Чудова шоколадна кокетка з цікавими очима породи лаготто-романьоло спритно справлялася з усіма завданнями на полі. Тетяна каже, що собака любить пуллер, проте спочатку довелося привчати її до нового виду спорту.

«Ми займаємося Дог-Пуллер Бігом і Стрибками, а також кінологічним фрістайлом і Пітч & Гоу. Робимо це, тому що для собаки це і розвага, і фізичний розвиток. Плюс Трюфелька соціалізується і психологічно дисциплінується, вчиться концентруватися. Це дуже важливо. Та й до того ж, для собаці таке заняття саме по собі приємне. Трюфелька відмінно ставитися до пуллер, ми досить часто виступаємо», - ділиться Тетяна.

Поруч, на іншому полі, проходила не менш захоплююча, але більш розважальна подія. Там влаштували ціле Дог Шоу, в якому могли взяти участь усі бажаючі. Завдання були дуже прості: пройти смугу перешкод і зловити фрісбі. А в кінці учасники отримували подарунок від великої фірми зоотоварів, а також паспорт «Собака на 100%».
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...