App Store Google Play

Регіональний "координатор" вірусу РЕТYА на Дніпропетровщині отримав один рік тюрми

3 Вересня 12:00
Регіональний "координатор" вірусу РЕТYА на Дніпропетровщині отримав один рік тюрми

Нікопольський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який займався розповсюдженням вірусу РЕТYА на території Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу суду.

На судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним повністю. Вироком суду була затверджена угода про визнання винуватості, укладена між прокурором та обвинуваченим.

Таким чином, чоловіка визнано винуватим у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.361-1 КК України і призначено покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

Окрім цього, на підставі ст.75 КК України громадянина було звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком один рік. Протягом цього часу він не має права покидати країну, а також забов'язаний постійно відмічатися в поліції.

Нагадаємо, оперативники встановили, що мешканець міста Нікополь за допомогою розміщення в мережі інтернет безкоштовних відеороликів поширював серед користувачів шкідливе програмне забезпечення.

Вже встановлено його причетність до інфікування близько 400 комп’ютерів та установлено перелік компаній, що використовували послуги даної особи для ,,псевдоінфікування” вірусом, приховування злочинної діяльності та ухилення від сплати штрафних санкцій державі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...