App Store Google Play

Регіональний "координатор" вірусу РЕТYА на Дніпропетровщині отримав один рік тюрми

03.09.2018 12:00
Регіональний "координатор" вірусу РЕТYА на Дніпропетровщині отримав один рік тюрми

Нікопольський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який займався розповсюдженням вірусу РЕТYА на території Дніпропетровської області. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу суду.

На судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним повністю. Вироком суду була затверджена угода про визнання винуватості, укладена між прокурором та обвинуваченим.

Таким чином, чоловіка визнано винуватим у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.361-1 КК України і призначено покарання у вигляді одного року позбавлення волі.

Окрім цього, на підставі ст.75 КК України громадянина було звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком один рік. Протягом цього часу він не має права покидати країну, а також забов'язаний постійно відмічатися в поліції.

Нагадаємо, оперативники встановили, що мешканець міста Нікополь за допомогою розміщення в мережі інтернет безкоштовних відеороликів поширював серед користувачів шкідливе програмне забезпечення.

Вже встановлено його причетність до інфікування близько 400 комп’ютерів та установлено перелік компаній, що використовували послуги даної особи для ,,псевдоінфікування” вірусом, приховування злочинної діяльності та ухилення від сплати штрафних санкцій державі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...