App Store Google Play

Студенти-історики провели велоекскурсію визначними пам’ятками Дніпра

31 Серпня 18:30
Студенти-історики провели велоекскурсію визначними пам’ятками Дніпра

У Дніпрі студенти-історики взяли участь у велоекскурсії, аби ознайомити мешканців та гостів міста з визначними пам’ятками та діячами минулого. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт історичного факультету ДНУ.

Екскурсійний велотур ініціювала Молодіжна Рада Дніпра. До того ж, до організації долучилися студенти історичного факультету, зокрема, її натхненником став студент третього курсу Євгеній Филь.

Метою поїздки було ознайомити мешканців міста і його гостей з цікавими історичними пам’ятками чи місцями, які розповідають про історію від зародження містечка Дніпра, яке було колись потужним оплотом козацької вольниці.

Екскурсоводи пояснили, що місто не стало третьою столицею Російської імперії, а натомість перетворилося на потужного промислового гіганта.

«Маршрут був складений таким чином, аби можна було пересуватися зручно від однієї точки до іншої завдяки інфраструктурі нашого міста. До екскурсії були залучені представники Муніципальної варти, які допомагали учасникам невеличкої подорожі рухатися максимально безпечно», - розповіли організатори.

Однак учасники велотуру відзначили, що через відсутність велосипедних доріжок у Дніпрі рух екскурсійної групи був досить повільним. Тож не всі пам’ятки, які були закладені у початковому маршруті були оглянуті.

Шлях групи почався з ТЦ «Кубометр», де учасники могли взяти в оренду велосипеди. Потім група рухалась до Амурського моста, далі до Центрального Вокзалу. Після цього екскурсія попрямувала до пам’ятника Лазарю Глобі, від якого по вулиці Фабра до пам’ятника Полю, і до кінцевої точки - в ТЦ «Кубометр».

«В подальшому планується коригувати цей маршрут під оптимальний час проходження екскурсії і також в майбутньому подібні екскурсії можна буде проводити в різних частинах нашого великого міста», - додали ініціатори.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі студенти-історики зачаровували містян театралізованою екскурсією.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...