App Store Google Play

Активісти не мішень: під будівлею Нацполіції у Дніпрі відбувся мітинг з піротехнікою

30 Серпня 10:20
Активісти не мішень: під будівлею Нацполіції у Дніпрі відбувся мітинг з піротехнікою

Вчора, 29 серпня, громадські організації правого спрямування провели акцію протесту біля будівлі Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області із закликом до правоохорнців зупинити терор проти громадських активістів по всій Україні. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Під стіни обласного відділку завітали організації "Січ-Дніпро", "С14" та "Ліга Сходу". Націоналісти знов запитали правоохорнців хто замовив напад на Катерину Гандзюк і чому з цієї справи створюють відвертий фарс. Зокрема, мова йде про затримання львівського активіста "С14" Марка "Майора", на якого без попередження напали працівники карного розшуку.

За словами голови ГО "Січ-Дніпро" Кирила Дороленка, останні тенденції змушують націоналістів нагадати поліції про її обов'язки й висунути їм вимоги зупинити напади на громадських діячів.

"Поліція повинна зрозуміти, що націоналісти не несуть загрози правопорядку в Україні. Навпаки, ми виходимо на вулиці і в межах своїх можливостей боремося із злочинністю. Втім, як ми бачимо, замість того, щоб ловити тих осіб, які рекламують на стінах наркотики, поліція влаштовує засідки на націоналістів, які захищають Катерину Гандзюк. Правоохоронці мають пам'ятати, що вони мають діяти лише в правовому полі. Окрім цього, цією акцією ми хочемо показати, що націоналісти всієї країни будуть боротися одне за одного і йти разом і до кінця", - зазначив Дороленко.

У свою чергу, представник "С14" Андрій Куліш зауважив, що ситуація з нападами на активістів свідчить про те, що реформа поліції провалилася.

"Поліція, як і за попереднього режиму, продовжує використовувати репресивні методи. І ті поліцейські, які напали на Майора у Львові, й ті, які досі не покарані за злочини попереднього режиму, мають бути звільнені", - сказав Куліш.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...