App Store Google Play

Активісти не мішень: під будівлею Нацполіції у Дніпрі відбувся мітинг з піротехнікою

30 Серпня 10:20
Активісти не мішень: під будівлею Нацполіції у Дніпрі відбувся мітинг з піротехнікою

Вчора, 29 серпня, громадські організації правого спрямування провели акцію протесту біля будівлі Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області із закликом до правоохорнців зупинити терор проти громадських активістів по всій Україні. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Під стіни обласного відділку завітали організації "Січ-Дніпро", "С14" та "Ліга Сходу". Націоналісти знов запитали правоохорнців хто замовив напад на Катерину Гандзюк і чому з цієї справи створюють відвертий фарс. Зокрема, мова йде про затримання львівського активіста "С14" Марка "Майора", на якого без попередження напали працівники карного розшуку.

За словами голови ГО "Січ-Дніпро" Кирила Дороленка, останні тенденції змушують націоналістів нагадати поліції про її обов'язки й висунути їм вимоги зупинити напади на громадських діячів.

"Поліція повинна зрозуміти, що націоналісти не несуть загрози правопорядку в Україні. Навпаки, ми виходимо на вулиці і в межах своїх можливостей боремося із злочинністю. Втім, як ми бачимо, замість того, щоб ловити тих осіб, які рекламують на стінах наркотики, поліція влаштовує засідки на націоналістів, які захищають Катерину Гандзюк. Правоохоронці мають пам'ятати, що вони мають діяти лише в правовому полі. Окрім цього, цією акцією ми хочемо показати, що націоналісти всієї країни будуть боротися одне за одного і йти разом і до кінця", - зазначив Дороленко.

У свою чергу, представник "С14" Андрій Куліш зауважив, що ситуація з нападами на активістів свідчить про те, що реформа поліції провалилася.

"Поліція, як і за попереднього режиму, продовжує використовувати репресивні методи. І ті поліцейські, які напали на Майора у Львові, й ті, які досі не покарані за злочини попереднього режиму, мають бути звільнені", - сказав Куліш.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...