App Store Google Play

Активісти не мішень: під будівлею Нацполіції у Дніпрі відбувся мітинг з піротехнікою

30.08.2018 10:20
Активісти не мішень: під будівлею Нацполіції у Дніпрі відбувся мітинг з піротехнікою

Вчора, 29 серпня, громадські організації правого спрямування провели акцію протесту біля будівлі Головного управління Нацполіції у Дніпропетровській області із закликом до правоохорнців зупинити терор проти громадських активістів по всій Україні. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Під стіни обласного відділку завітали організації "Січ-Дніпро", "С14" та "Ліга Сходу". Націоналісти знов запитали правоохорнців хто замовив напад на Катерину Гандзюк і чому з цієї справи створюють відвертий фарс. Зокрема, мова йде про затримання львівського активіста "С14" Марка "Майора", на якого без попередження напали працівники карного розшуку.

За словами голови ГО "Січ-Дніпро" Кирила Дороленка, останні тенденції змушують націоналістів нагадати поліції про її обов'язки й висунути їм вимоги зупинити напади на громадських діячів.

"Поліція повинна зрозуміти, що націоналісти не несуть загрози правопорядку в Україні. Навпаки, ми виходимо на вулиці і в межах своїх можливостей боремося із злочинністю. Втім, як ми бачимо, замість того, щоб ловити тих осіб, які рекламують на стінах наркотики, поліція влаштовує засідки на націоналістів, які захищають Катерину Гандзюк. Правоохоронці мають пам'ятати, що вони мають діяти лише в правовому полі. Окрім цього, цією акцією ми хочемо показати, що націоналісти всієї країни будуть боротися одне за одного і йти разом і до кінця", - зазначив Дороленко.

У свою чергу, представник "С14" Андрій Куліш зауважив, що ситуація з нападами на активістів свідчить про те, що реформа поліції провалилася.

"Поліція, як і за попереднього режиму, продовжує використовувати репресивні методи. І ті поліцейські, які напали на Майора у Львові, й ті, які досі не покарані за злочини попереднього режиму, мають бути звільнені", - сказав Куліш.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...