App Store Google Play

У Дніпровській бібліотеці на Криворізькій відкрили «Smart Book room»

29 Серпня 19:00
У Дніпровській бібліотеці на Криворізькій відкрили «Smart Book room»

Сьогодні, 29 серпня, відбулася презентація проекту переможця бюджету участі «Smart Book Room на Криворізькій». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – вулиця Криворізька, 20.

За словами завідуючої філіалу бібліотеки №6 Наталі Борисової обладнати кімнату спонукали місцеві діти та молодь, щоб вони мали змогу проводити більш цікаве та корисне дозвілля. Кімнату обладнали технологією, Інтернетом, комп’ютерами для того щоб молодь, яка не мала доступу до мережі, змогла приходити та займатися у бібліотеці. Зокрема бібліотека пропонує спектр послуг:  книги, журнали, газети, мережа Інтернет, сканування, майстер-класи, літературні та мистецькі заходи, настільні ігри, кінопокази, ігри на приставці, екскурсія бібліотекою, спілкування з цікавими особистостями.

В перший день відкриття Smart-кімнати до бібліотеки записалися семеро нових людей. Загалом відвідувачів закладу стало більше.

Проект був реалізований за рахунок бюджету участі – 154 тисяч гривень.

Як зазначила заступник директора департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив ДМР Ольга Cеножатська, відкриття Smart-кімнати є одним із прикладів реалізованих проектів бюджету участі. Наприкінці листопаду було обрано 52 переможців проекту, після чого їх почали реалізовувати.

За цей рік повністю реалізували шість проектів, близько 35 проектів вже заключили договори і вже проводять роботи.

Цієї неділі, 26 серпня, було подано 270 заявок до проекту участі на наступний рік. 24 вересня стартує голосування, яке триватиме до середини жовтня. На даний момент на бюджет участі виділено 16 мільйонів гривень.

Smart Book room на Криворізькій працює з вівторка по неділю з 11:00 по 19:00, остання п’ятниця місяця – санітарний день. Відвідування Smart-кімнати безкоштовне.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...