App Store Google Play

У Дніпровській бібліотеці на Криворізькій відкрили «Smart Book room»

29 Серпня 19:00
У Дніпровській бібліотеці на Криворізькій відкрили «Smart Book room»

Сьогодні, 29 серпня, відбулася презентація проекту переможця бюджету участі «Smart Book Room на Криворізькій». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – вулиця Криворізька, 20.

За словами завідуючої філіалу бібліотеки №6 Наталі Борисової обладнати кімнату спонукали місцеві діти та молодь, щоб вони мали змогу проводити більш цікаве та корисне дозвілля. Кімнату обладнали технологією, Інтернетом, комп’ютерами для того щоб молодь, яка не мала доступу до мережі, змогла приходити та займатися у бібліотеці. Зокрема бібліотека пропонує спектр послуг:  книги, журнали, газети, мережа Інтернет, сканування, майстер-класи, літературні та мистецькі заходи, настільні ігри, кінопокази, ігри на приставці, екскурсія бібліотекою, спілкування з цікавими особистостями.

В перший день відкриття Smart-кімнати до бібліотеки записалися семеро нових людей. Загалом відвідувачів закладу стало більше.

Проект був реалізований за рахунок бюджету участі – 154 тисяч гривень.

Як зазначила заступник директора департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив ДМР Ольга Cеножатська, відкриття Smart-кімнати є одним із прикладів реалізованих проектів бюджету участі. Наприкінці листопаду було обрано 52 переможців проекту, після чого їх почали реалізовувати.

За цей рік повністю реалізували шість проектів, близько 35 проектів вже заключили договори і вже проводять роботи.

Цієї неділі, 26 серпня, було подано 270 заявок до проекту участі на наступний рік. 24 вересня стартує голосування, яке триватиме до середини жовтня. На даний момент на бюджет участі виділено 16 мільйонів гривень.

Smart Book room на Криворізькій працює з вівторка по неділю з 11:00 по 19:00, остання п’ятниця місяця – санітарний день. Відвідування Smart-кімнати безкоштовне.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...