App Store Google Play

У Дніпрі на Тополі без попередження знесли цілий базар вмістом кілька десятків торговельних точок

21 Серпня 15:00
У Дніпрі на Тополі без попередження знесли цілий базар вмістом кілька десятків торговельних точок

Сьогодні вночі, 21 серпня, у Дніпрі демонтували цілий базар – близько сорока торговельних точок. Дії КП «Благоустрою міста» обурили місцевих жителів та підприємців. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – ж/м Тополя-2.

За словами юриста КП «Благоустрою міста» Романа Олійника вночі був проведений захід направлений на усунення порушень благоустрою міста на підставі виконкому Дніпровської міської ради від 24.07.2018-го року. «Порядок» комунальники наводили шляхом демонтажу торговельного майданчику, так званого базару.

Було знесено кілька десятків точок з продовольчими та непродовольчими товарами, серед них дві наливайки, які уціліли із загальної маси брухту найкраще.

Роман Олійник зауважив, що даний базар на території житлового масиву розміщувався самовільно та незаконно протягом п’яти років. Мовляв, у підприємців не було відповідного договору оренди. Юрист наголошує, що адміністрацію завчасно попередили про необхідність самовільного звільнення території, але начебто вимоги були проігноровані і демонтаж був проведений силоміць.

Проте засновник двох об’єктів на даному торговельному майданчику Володимир Целіщев заявляє, що ніхто людей про демонтаж не попереджав. Чоловік продемонстрував документи на право власності даною територією і зазначив, що вже протягом 18 років платить до бюджету за оренду.

 

Роман Олійник додав, що базар зносили вночі лише з метою забезпечення нормальної діяльності району та для уникнення конфліктних ситуацій.

Місцеві жителі називають це звичайним рейдерським захватом, близько десяти разів вони намагалися визвати поліцію, але марно. Люди бідкаються, що даний торговельний майданчик був дуже зручним і зазвичай з дешевими і якісними продуктами.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі з галасом закривали чергову наливайку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...