App Store Google Play

У Дніпрі на Тополі без попередження знесли цілий базар вмістом кілька десятків торговельних точок

21 Серпня 15:00
У Дніпрі на Тополі без попередження знесли цілий базар вмістом кілька десятків торговельних точок

Сьогодні вночі, 21 серпня, у Дніпрі демонтували цілий базар – близько сорока торговельних точок. Дії КП «Благоустрою міста» обурили місцевих жителів та підприємців. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – ж/м Тополя-2.

За словами юриста КП «Благоустрою міста» Романа Олійника вночі був проведений захід направлений на усунення порушень благоустрою міста на підставі виконкому Дніпровської міської ради від 24.07.2018-го року. «Порядок» комунальники наводили шляхом демонтажу торговельного майданчику, так званого базару.

Було знесено кілька десятків точок з продовольчими та непродовольчими товарами, серед них дві наливайки, які уціліли із загальної маси брухту найкраще.

Роман Олійник зауважив, що даний базар на території житлового масиву розміщувався самовільно та незаконно протягом п’яти років. Мовляв, у підприємців не було відповідного договору оренди. Юрист наголошує, що адміністрацію завчасно попередили про необхідність самовільного звільнення території, але начебто вимоги були проігноровані і демонтаж був проведений силоміць.

Проте засновник двох об’єктів на даному торговельному майданчику Володимир Целіщев заявляє, що ніхто людей про демонтаж не попереджав. Чоловік продемонстрував документи на право власності даною територією і зазначив, що вже протягом 18 років платить до бюджету за оренду.

 

Роман Олійник додав, що базар зносили вночі лише з метою забезпечення нормальної діяльності району та для уникнення конфліктних ситуацій.

Місцеві жителі називають це звичайним рейдерським захватом, близько десяти разів вони намагалися визвати поліцію, але марно. Люди бідкаються, що даний торговельний майданчик був дуже зручним і зазвичай з дешевими і якісними продуктами.

Нагадаємо, що нещодавно у Дніпрі з галасом закривали чергову наливайку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...