App Store Google Play

Брати участь у штурмі Іловайська добровольчі батальйони закликав Корбан

21 Серпня 18:20
Брати участь у штурмі Іловайська добровольчі батальйони закликав Корбан

Геннадій Корбан у серпні 2014 закликав командирів добробатів взяти участь у штурмі й звільненні Іловайська і обіцяв грошову винагороду за вдалу операцію.

Про це написав дніпровський блогер, учасник бойових дій на Сході Ярема Галайда.

«Мало хто знає, що у перших числах серпня 2014 року Корбан зібрав у себе на сьомому поверсі ДніпроОДА командирів добробатів і закликав взяти участь у штурмі й звільненні Іловайська. Першому хто візьме контроль над містом обіцялося 300 000 доларів. Готівкою з власного фонду», - повідомив Галайда.

Тоді, розповів доброволець, Корбан не приховував, що це його власна ініціатива, про яку не знає ані Генштаб, ані хтось з київської влади.

«Мовляв, вони, паркетні ідіоти, не розуміють важливості моменту і що саме там, в Іловайську, поворотний пункт цієї війни», - цитує екс-чиновника активіст.

Проти цього виступив Ярош, який відмовився спрямовувати Правий Сектор без погодження з керівництвом Антитерористичного центру, різко заперечував, але піддався на вмовляння Береза, про що не раз щиро шкодував.

Як відомо, найбільше жертв у тій трагедії зазнали саме добробати.

«Так що перед тим, як піаритися на установці пам‘ятників нашим хлопцям, полеглим у цій його кривавій авантюрі, Корбану-Іловайському було б не гріх покаятися десь біля Стіни Плачу», - підсумовує Ярема Галайда.

Раніше, нагадаємо, Геннадій Корбан назвав себе "безпосереднім часником подій в Іловайську".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...