App Store Google Play

Брати участь у штурмі Іловайська добровольчі батальйони закликав Корбан

21 Серпня 18:20
Брати участь у штурмі Іловайська добровольчі батальйони закликав Корбан

Геннадій Корбан у серпні 2014 закликав командирів добробатів взяти участь у штурмі й звільненні Іловайська і обіцяв грошову винагороду за вдалу операцію.

Про це написав дніпровський блогер, учасник бойових дій на Сході Ярема Галайда.

«Мало хто знає, що у перших числах серпня 2014 року Корбан зібрав у себе на сьомому поверсі ДніпроОДА командирів добробатів і закликав взяти участь у штурмі й звільненні Іловайська. Першому хто візьме контроль над містом обіцялося 300 000 доларів. Готівкою з власного фонду», - повідомив Галайда.

Тоді, розповів доброволець, Корбан не приховував, що це його власна ініціатива, про яку не знає ані Генштаб, ані хтось з київської влади.

«Мовляв, вони, паркетні ідіоти, не розуміють важливості моменту і що саме там, в Іловайську, поворотний пункт цієї війни», - цитує екс-чиновника активіст.

Проти цього виступив Ярош, який відмовився спрямовувати Правий Сектор без погодження з керівництвом Антитерористичного центру, різко заперечував, але піддався на вмовляння Береза, про що не раз щиро шкодував.

Як відомо, найбільше жертв у тій трагедії зазнали саме добробати.

«Так що перед тим, як піаритися на установці пам‘ятників нашим хлопцям, полеглим у цій його кривавій авантюрі, Корбану-Іловайському було б не гріх покаятися десь біля Стіни Плачу», - підсумовує Ярема Галайда.

Раніше, нагадаємо, Геннадій Корбан назвав себе "безпосереднім часником подій в Іловайську".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...