App Store Google Play

У Жовтих Водах завершують реконструкцію школи №6

20 Серпня 12:20
У Жовтих Водах завершують реконструкцію школи №6

Дніпропетровська ОДА завершує реконструкцію школи №6 у Жовтих Водах. Підрядники вже замінили вікна і двері. Закінчують оздоблювати фасад, ведуть роботи всередині приміщення. Сучасні умови створюють вперше за 30-річчя закладу. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Створення сучасного простору у школах – завдання Президента України Петра Порошенка. На Дніпропетровщині реконструюємо понад 30 опорних та основних шкіл. Закладом єврозразка стане школа №6, яка знаходиться в найбільш густонаселеному районі Жовтих Вод. Ремонтні роботи в ній розпочалися влітку 2017-го і вже добігають кінця», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Школу відкрили 30 років тому. За весь цей час її підтримували лише поточним ремонтом. Проте нагальних проблем він не вирішував: дах протікав, а з вікон дуло. Масштабний ремонт вчителі називають не інакше, як подарунок долі.

«Від старої будівлі залишилися тільки стіни. Нові підлога, стеля, енергоефективні світильники, сучасні коридори, стильний дизайн, різнобарвні двері. Ми про таке й не мріяли», – сказала заступник директора школи Ольга Ковальчук. 

На сьогодні підрядники вже замінили всі вікна, двері й санвузли. Утеплили дах, облаштували електромережу, опалення й вентиляцію. Завершують оздоблювати фасад панелями червоного, синього, жовтого й зеленого кольорів.

«Найбільше приваблює яскраве забарвлення школи. Напевно, завдяки цьому чимало дітей захоче тут навчатися. Школа набуває нового іміджу – і це круто», – поділилася враженнями десятикласниця Ліза Аврашова. 

У класах пофарбували стіни, уклали лінолеум, встановили яскраві двері. У коридорах монтують підвісну стелю.

«Школа міняється кардинально. Раніше це була звичайна сіра будівля – зараз її не впізнати. Хочеться, аби діти скоріше зайшли в оновлену школу й насолоджувалися її красою. Освітнє середовище має неабияке значення для виховання. Від цього залежать розвиток і світогляд дитини», – вважає місцева мешканка Ірина Самофат. 

У місті працюють десять шкіл. №6 – одна з найбільших. Олена Новодранова приведе сюди свого сина-першачка. І не тільки тому, що школа поруч із домівкою. 

«Хочемо ходити до сучасної й теплої школи, щоб дитина навчалася із задоволенням. З 1 вересня стартує нова українська школа. Тож і ми навчатимемося по-новому», – переконана мама. 

Завершити капремонт підрядники планують цьогоріч.

Оновлений заклад відкриє свої двері для 1 тисячі учнів. Під одним дахом працюють школа й Центр позашкільної роботи на 12 гуртків. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...