App Store Google Play

Мерія Кам’янського приховала ціни асфальту на добудові мосту за 155 мільйонів

20 Серпня 09:40
Мерія Кам’янського приховала ціни асфальту на добудові мосту за 155 мільйонів

Департамент ЖКГ та будівництва Кам’янської міської ради 13 серпня за результатами тендеру замовив ТОВ «Дніпровська домнабудівельна компанія» будівництво з’їзду з мосту за 154,70 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року мають збудувати лівобережний з’їзд із мостового переходу через річку Дніпро на проспекті Металургів у Кам’янському. Гарантійний строк становить три роки.

Підсумкова відомість ресурсів не опублікована, а в кошторисах немає цін асфальтобетону.

Натомість наявні ціни гарячекатаної арматурної сталі та профілів для шпунтових паль Л4 i Л5 масою метра 50-100 кг зі сталі марки Ст3кп1 відповідають ринку та іншим тендерам.

Полотно голкопробивне для дорожнього будівництва «Дорніт-2» невідомої щільності коштує 85 грн./кв. м. У листопаді 2017 року на тендері Тернопільської міськради воно коштувало в півтора рази дешевше – 56 грн./кв. м. У Росії геотекстиль Дорнит залежно від щільності продають по 22-56 руб., або 9-23 грн./кв. м, що втричі дешевше.

Геосітку Хателіт (HaTelit) купили по 24 грн./кв. м, що дешевше від інших тендерів.

На заробітну плату піде 6,33 млн грн., тобто 4% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 1,43 млн грн. Ціна угоди на 0,01% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 154,72 млн грн.

«Дніпровська домнабудівельна компанія» з Кам’янського належить Вячеславу Королю і власнику ТОВ «Укрдомнабуд» Олександру Лашину, а керує нею Михайло Скриннік. Раніше частка Короля належала Ірині Скрипник, яка в 2015 році висувалась у Дніпродзержинську міськраду від Радикальної Партії Олега Ляшка.

Номер телефону переможця +380569550480 також використовує кам’янське ТОВ «Дніпродзержинськвторсировина», яке належить Валентині Шульзі та ТОВ «Корпорація ЦМК» Сергія Бахарева, Валерія Гуртового і Сергія Недолуги. Свого часу «Корпорацією ЦМК» керував нинішній нардепвід «Народного фронту» Олег Кришин. Гуртовий і Недолуга раніше були його позаштатними помічниками.

Із 2016 року «Дніпровська домнабудівельна компанія» виграла торгів на 218,37 млн грн.

Єдиним конкурентом було кам’янське ТОВ «Хотей АС» Сергія Петренка, котрий також володіє ТОВ «Хотей-Моноліт», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...