App Store Google Play

Мерія Кам’янського приховала ціни асфальту на добудові мосту за 155 мільйонів

20 Серпня 09:40
Мерія Кам’янського приховала ціни асфальту на добудові мосту за 155 мільйонів

Департамент ЖКГ та будівництва Кам’янської міської ради 13 серпня за результатами тендеру замовив ТОВ «Дніпровська домнабудівельна компанія» будівництво з’їзду з мосту за 154,70 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року мають збудувати лівобережний з’їзд із мостового переходу через річку Дніпро на проспекті Металургів у Кам’янському. Гарантійний строк становить три роки.

Підсумкова відомість ресурсів не опублікована, а в кошторисах немає цін асфальтобетону.

Натомість наявні ціни гарячекатаної арматурної сталі та профілів для шпунтових паль Л4 i Л5 масою метра 50-100 кг зі сталі марки Ст3кп1 відповідають ринку та іншим тендерам.

Полотно голкопробивне для дорожнього будівництва «Дорніт-2» невідомої щільності коштує 85 грн./кв. м. У листопаді 2017 року на тендері Тернопільської міськради воно коштувало в півтора рази дешевше – 56 грн./кв. м. У Росії геотекстиль Дорнит залежно від щільності продають по 22-56 руб., або 9-23 грн./кв. м, що втричі дешевше.

Геосітку Хателіт (HaTelit) купили по 24 грн./кв. м, що дешевше від інших тендерів.

На заробітну плату піде 6,33 млн грн., тобто 4% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 1,43 млн грн. Ціна угоди на 0,01% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 154,72 млн грн.

«Дніпровська домнабудівельна компанія» з Кам’янського належить Вячеславу Королю і власнику ТОВ «Укрдомнабуд» Олександру Лашину, а керує нею Михайло Скриннік. Раніше частка Короля належала Ірині Скрипник, яка в 2015 році висувалась у Дніпродзержинську міськраду від Радикальної Партії Олега Ляшка.

Номер телефону переможця +380569550480 також використовує кам’янське ТОВ «Дніпродзержинськвторсировина», яке належить Валентині Шульзі та ТОВ «Корпорація ЦМК» Сергія Бахарева, Валерія Гуртового і Сергія Недолуги. Свого часу «Корпорацією ЦМК» керував нинішній нардепвід «Народного фронту» Олег Кришин. Гуртовий і Недолуга раніше були його позаштатними помічниками.

Із 2016 року «Дніпровська домнабудівельна компанія» виграла торгів на 218,37 млн грн.

Єдиним конкурентом було кам’янське ТОВ «Хотей АС» Сергія Петренка, котрий також володіє ТОВ «Хотей-Моноліт», причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...