App Store Google Play

Богословська переконує, що українці досі благають "Данілич, повертайся!"

20 Серпня 15:40
Богословська переконує, що українці досі благають "Данілич, повертайся!"

Сьогодні, 20 серпня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" екс-регіоналка Інна Богословська заявила, що якби у президентських виборах-2019 брав участь Леонід Кучма, він міг би отримати перемогу, передає Дніпроград.

Колишня нардепка від "Партії регіонів" Інна Богославська, яка нещодавно заявила про свій намір йти у президенти, окрім себе вважає Леоніда Кучму гарною кандидатурою на пост майбутнього гаранта України. Така позиція політичної діячки не є дивнюо, адже як відомо, з 90-х років Богословська працює на одного з українських олігархів Віктора Пінчука. Зокрема і своєму депутатському мандату нардепка завдячує саме йому. І тепер, перед стартом президентської кампанії, Інна Богославська підтримує Леоніда Кучму - тестя Віктора Пінчука. 

Своїми словами захисниця олігархату ніби перекреслює дві Революції і їх наслідки, 15 років формування і дорослішання нації, досі вважає українців тими несвідомими радянцями, які привели свого часу до влади "червоно директора" і батька олігархічної системи України.

"Успіх Леоніда Кучми полягав в тому, що він збирав навколо себе людей, які сильніші за нього самого. Він єдиний в українській політиці, хто так робив. Тому, якби він зараз пішов у Президенти з новою сильною командою управлінців, цілком міг би перемогти. Поодинці - ні. А разом з новою командою у нього були б досить високі шанси на перемогу", - вважає Богословська.

Не виключено, що екс-регіоналка Інна Богословська на екс-президент Леонід Кучма вже незабаром стануть однією "сильною командою".

У своїх міркуваннях Богославська спирається на власні соціологічні опитування дніпрян щодо того, кого вони вважають найкращим президентом за історію незалежної України. Так, найкращим лідером для мешканців Дніпра є Леонід Кучма (33%), далі йде Леонід Кравчук (13%),  і, як не дивно, трійку найкращих президентів замикає Віктор Янукович (10%).

Відтак, з виборцями як Богословської, так і Кучми з Януковичем все має бути зрозуміло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...