App Store Google Play

У Дніпрі презентували кінострічку "Патріот" про бійців 43-ої ОМПБ

19 Серпня 15:00
У Дніпрі презентували кінострічку "Патріот" про бійців 43-ої ОМПБ

Вчора, 19 серпня, під урочистостей приурочених до святкування четвертої річниці створення 43-ої ОМПБ, відбулася прем'єра фільму «Патріот» про учасників батальйону. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

В основу сюжету покладені особисті та військові історії військових 43-го окремого мотопіхотного батальйону.  

"Це фільм-роздум. В ньому члени батальйону розповідають про себе, свої думки, свою історію. Фільм заявлений в декількох почесних закордонних кінофестивалях, сподіваємося, що кінострічка отримає відзнаку і ми б хотіли запустити його в прокат. Сьогодні відбувається прем'єра фільму. Дуже цікаво подивитися, що у результаті вийшло. Адже роботи зроблено чимало", - зазначив депутат обласної ради, екс-командир 43 ОМПБ Олександр Водолазький.

Знімали фільм на Світлодарській дузі в 2017 році. Режисером, сценаристом та ідейним натхненником кінострічки став митець Едуард Яровий.

"Ми підняли декілька основних тень, зокрема питання вибору військового на війні, думка тих, хто перебуває в безпосередній зоні конфлікту про війну та послання військових до мирного населення України. Переконаний, що фільм вартий уваги і припаде до серця усім українцям, яких так чи інакше торкнулася війна", - зазначив Яровий.

Поки фільм можна переглянути в музеї АТО. Найближчим часом військові планують провести ще декілька презентацій кінострічки.

Нагадаємо,  під час урочистого шикування на честь четвертої річниці з дня формування 43 ОМПБ ветерани батальйону передали бойовий прапор батальйону до музею АТО.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...