App Store Google Play

Бумбокс, нічний показ фільмів та інші розваги: у Дніпрі стартував фестиваль "Стопудівка-2018"

18 Серпня 13:30
Бумбокс, нічний показ фільмів та інші розваги: у Дніпрі стартував фестиваль "Стопудівка-2018"

Вчора у Дніпрі стартував п'ятий ювілейний рок-фестиваль -"Стопудівка-2018". Протягом трьох діб відвідувачі зможуть відволіктися від буденності і насолодитися виступами українських виконавців.  Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення - Монастирського острову.

"Даний фестиваль являється достатньо відомим явищем в культурному молодіжному середовищі. Також він став справжньою яскравою подією цього літа, - зазначив начальник управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради Євген Хорошилов, - Окрім того, на проведення рок-фестивалю з міського бюджету не було виділено жодної копійки. Вся допомога була надана або з позабюджетних джерел, або з боку спонсорів". 

Фестиваль відкрила українська група BAKENBARDY, яка за короткий час існування встигла випустити і презентувати свій альбом. Також вони встигли побувати на деяких популярних фестивалях.

Глядачі активно підспівували і танцювали під запальну музику. 

За словами директора фестивалю «Стопудівка», заступника голови громадської організації «К12» Сергія Головацького, цьогорічний фестиваль набагато маштабніший за минулі роки.

"Першу "Стопудівку" ми робили два роки тому, і це був фактично перший фестиваль у Дніпрі. Цього року він буде масштабнішим завдяки доданим локаціям", - зазначив він.

Для найменших гостей фесту розробили дитячий майданчик і різні забави.

Однією з родзинок фестивалю буде показ фільмів від українських режисерів. Показувати їх будуть вночі 17 та 18 серпня. 

На фестивалі працювала ще одна сцена, де також виступали відомі українські рок-групи.

Під вечір на сцені виступив прогресивний поп-рок гурт Натоліч. Хлопці стрімко та рішуче підкорюють щаблі музичної індустрії нашої країни, а разом з тим -  і серця своїх шанувальників.

Вокаліст Бумбоксу Андрій Хливнюк зазначив, що вже не вперше приїздить до нашого міста.

"Гостинність - це те, що мені подобається у вас. На фестивалях колективи зазвичай грають відомі пісні. Люди приходять послухати сюди те, що вони вже знають. Мене надихає все. Один несподіваний погляд незнайомої людини може надихнути більше, ніж осінь в Канаді. Від фестивалю чекаю віддачі. Я хочу дати і отримати назад ", - зазначив він.

Останніми на сцену вийшли хлопці гурту RADIONIKA. Вони вже не вперше виступають на фесті "Стопудівка". Наразі можна було прослухати різні кавер-версії відомих пісень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...