App Store Google Play

У Дніпрі відлунає концерт космічних Gamardah Fungus

17 Серпня 20:00
У Дніпрі відлунає концерт космічних Gamardah Fungus

Завтра, 18 серпня, у Дніпрі відбудеться концерт місцевого гурту Gamardah Fungus. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Гурт досить нечасто тішить слухачів виступами у рідному місті, до того ж цього разу концерт відбудеться в унікальній локації на даху Музею українського живопису.

«Gamardah Fungus - загадковий і в чомусь навіть містичний проект, який створили Ігор Ялівець і гітарист Сергій Ягода майже 10 років тому. Шляхом магічних експериментів з гітарами та модульними синтезаторами, саморобними механізмами і рідкісними звуковими об'єктами, музиканти створюють неповторну атмосферу, за допомогою якої занурюють слухачів у казковий світ ембієнту і електроакустичних імпровізацій», - йдеться у дописі сторінки.

Музику дуету випускають лейбли Австралії, Англії, Швеції, Франції та України. Але, не дивлячись на велику популярність за кордоном, група також об'їздила всю нашу країну і брала участь у багатьох фестивалях, включаючи Джаз Коктебель, Nextsound, Конструкція, Art Meetings й іннші.

Організатори заходу обіцяють відвідувачам медитативну інструментальну музику, вечірню прохолоду, тьмяне світло, тихе затишне місце, з прекрасним видом на центр Дніпра.

Також спеціальним гостем концерту стануть друзі групи, дует "Мій пес по кличці Космік" зі своїми теплими піснями про добре і вічне.

Захід відбудеться 20:00 на даху Музею українського живопису, що за адресою вул. Троїцька Площа, 5-а. Білети можна придбати за посиланням або на вході. Вартість квитків 100/150.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...