App Store Google Play

"Я не з тобою розмовляю!" - мер Дніпра нахамив голові облради

17 Серпня 14:20
"Я не з тобою розмовляю!" - мер Дніпра нахамив голові облради

Міський голова Дніпра Борис Філатов перейшов на новий рівень і почав хамити в соцмережах не лише мешканцям міста, але й представникам обласної влади.

Користуючись нагодою отримати не лише піар у вигляді згадки про формальну причетність до встановлення облдержадміністрацією у Дніпрі унікального 72-метрового флагштока з державним прапором, але й фінансовий зиск, в дописі  на Фейсбук радника голови ОДА Юрія Голика Філатов попросив обласну владу «вкладати обласні кошти в Місто».

Як відомо, попри рекордний для Дніпра бюджет у майже 14 млрд грн, через так само рекордну корупційну  складову на більшість нагальних проблем у місті у мерії традиційно «немає грошей».

 

В коментарях очільнику Дніпра Юрій Голик нагадав про низку проектів, які обласна влада здійснює цьогоріч: це і реконструкція низки шкіл та Діорами, медіатеки, ресурсні кімнати, завершення будівництва об’їзної дороги, робота над реконструкцією парка Шевченко тощо.

 

При цьому, як зауважив голова Обласної ради Гліб Пригунов, бюджет розвитку Дніпра в кілька разів більший за бюджет розвитку Дніпропетровщини.

Ці коментарі, а також схвальні відгуки дописувачів щодо результативності роботи області та з критикою діяльності міської влади так роздратували городничого, що він дозволив собі відверто хамські випади убік коментаторів та, зокрема, голови облради:

 

 

«Я розмовляю з ОДА, а не з облрадою. Заздрість – погане почуття», - заявив обурений Філатов, зрозумівши, що «прогин не зараховано» і грошей випросити цього разу не вдалося.

Він також «порадив» Пригунову слідкувати за словами і не вподобувати дописи з «маячнею» - так Борис Альбертович традиційно називає критичні щодо його діяльності коментарі.
«Гліб Пригунов, тобі сумно? Лайкаєш маячню.

Пана Сисоєва (дописувача, який поставив під сумнів здатність міської влади доводити до завершення розпочаті проекти, - ред.) можна зрозуміти і пробачити, як людину некомпетентну, а от п-ну Пригунову краще тримати себе в руках», - написав городничий.

Зрештою, невдовзі коментар Філатова з проханням грошей, як і низка наступних, з різкими висловлюваннями убік обласної влади, з допису Юрія Голика зникли.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...