App Store Google Play

Фірма з оточення Корбана отримала чверть мільярда на ремонт дороги з асфальтом від друга Вілкула

16 Серпня 14:20
Фірма з оточення Корбана отримала чверть мільярда на ремонт дороги з асфальтом від друга Вілкула

Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА 13 серпня за результатами тендеру замовив ТОВ «Будінвест Інжиніринг» капітальний ремонт автодороги місцевого значення за 287,57 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші Гроші.

До листопада 2019 року капітально відремонтують дорогу С041920 /Мирове – Високе – /Н-23// – Глухе – Новокиївка на ділянці км 0+000 – км 20+940 довжиною 20,9 км.

Асфальтобетон поставлятиме ТОВ «Весташляхбуд» із концерну «Веста» одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, якого пов’язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси із криворізьким мером Юрієм Вілкулом, а також його сином, екс-губернатором Дніпропетровщини, а нині нардепом від «Опозиційного блоку» Олександром Вілкулом. «Весташляхбуд» є монополістом на ремонт і утримання доріг у Кривому Розі.

За підсумковою відомістю ресурсів, найбільшу суму в 64,45 млн. грн. відведено на асфальтобетон щільний крупнозернистий типу А марки 1 по 3 218 грн./т (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки).

Це відповідає ринковим цінам щебенево-мастикової суміші або асфальтобетонів із додаванням полімерів. Натомість у липні на тендері Львівської САД звичайний щільний крупнозернистий асфальтобетон типу А марки 1 коштував принаймні у півтора рази дешевше – 1 822 грн./т.

Ще 54,24 млн. грн. піде на асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу Б марки 2 (АСГ.Др.Щ.Б.НП.1.БМП 60/90) по 3 250 грн./т. У квітні Кам’янська міськрада замовляла його щонайменше в півтора рази дешевше – по 1 750 грн./т.

Шлак металургійний ніздрюватий (мартенівський і відвальний доменний) замовили на 3,52 млн грн. При цьому його доставка на невідому відстань коштує 925 грн./куб. м, а заготівельно-складські витрати – 21 грн./куб. м, що разом із відпускною ціною 113 грн./куб. м становить 1 058 грн./куб. м, або загалом за весь обсяг 32,91 млн грн.

У травні філія «Вільногірський ГМК» ПАТ «ОГХК» замовляла відвальний доменний шлак самовивозом зі складу постачальника в Кам’янському по 64 грн./т без ПДВ, що теж мінімум у півтора рази дешевше за нинішню відпускну ціну «Будінвест Інжинірингу».

Гарантійний строк становить п’ять років. На заробітну плату піде 2,03 млн грн., тобто 0,7% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,1% – 366 тис грн. Ціна угоди на 0,06% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 287,75 млн грн.

«Будінвест Інжиніринг» належить Віталію Бараннікову та Ірині Воробйовій. Остання у 2015 році висувалася в Амур-Нижньодніпровську районну в місті Дніпрі раду від партії «Наш край», будучи головним бухгалтером нині ліквідованого ТОВ «Спецкомунгосп». Тоді засновниками «Спецкомунгоспу» значилися Тетяна Щербатова і ТОВ «Дніпроуніверсал», кінцевим бенефіціаром якого є Людмила Калмикова, позаштатна радниця Ігоря Коломойського на посаді губернатора Дніпропетровщини. У 2011 році серед засновників «Дніпроуніверсалу» була Вікторія Корбан, сестра Геннадія Корбана, екс-заступника голови Дніпропетровської ОДА при Ігорю Коломойському.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...