App Store Google Play

На Дніпропетровщині незабаром з'явиться штатна команда резервного спорту

15 Серпня 20:00
На Дніпропетровщині незабаром з'явиться штатна команда резервного спорту

Створення команди резервного спорту, програма підтримки молодих тренерів, популяризація здорового способу життя та спортивних шкіл. 
Таке насичене та плідне обговорення проблем спорту та фізкультури відбулося під час урочистого нагородження спортсменів. Про це повідомили в прес-службі облради Дніпра, передає Дніпроград.

Гліб Пригунов вручив державну та особисті відзнаки: Богдану Нікішину, Андрію Говорову, Анні Рижиковій, Анастасії Коженковій. Усі вони гідно представили Україну та вибороли призові місця на Чемпіонаті Європи і світу у різноманітних напрямках – легка атлетика, фехтування, плавання та веслування. 

Підтримка активного способу життя та популяризація спорту – це один із пріоритетів роботи Дніпропетровської обласної ради. Цьогоріч фінансування олімпійських видів спорту з обласного бюджету зросло вдвічі. Спортивні об’єкти активно будуються по всій території області. У 2018 році на будівництво закладів фізичної культури виділено 160 млн. грн. 

У найближчих планах – створення штатної команди резервного спорту. Такі об’єднання допоможуть обдарованій молоді максимально розвинути свої здібності, досягти високих спортивних результатів та забезпечать комфортний перехід юних хлопців та дівчат до вищого професійного спорту. 

Тренерська робота для молоді, як зауважили спортсмени, також важливе питання сьогодні для області і всієї країни. Необхідно створити систему, яка буде стимулювати молодих тренерів працювати тут, а не за кордоном. Це можуть бути як матеріальні, так і соціальні заохочення. Окрім цього, приділили увагу питанню популяризації спорту та певних спортивних шкіл, де можна безкоштовно тренуватись. 

"Наші спортсмени – це люди, які бачать можливості, попри труднощі реалізовують свій потенціал та показують високі результати. Ми прагнемо створити якісну систему спортивного виховання і поступово йдемо до цього. В цьому процесі ми маємо стати справжніми партнерами", - зазначив Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...