App Store Google Play

На Дніпропетровщині незабаром з'явиться штатна команда резервного спорту

15 Серпня 20:00
На Дніпропетровщині незабаром з'явиться штатна команда резервного спорту

Створення команди резервного спорту, програма підтримки молодих тренерів, популяризація здорового способу життя та спортивних шкіл. 
Таке насичене та плідне обговорення проблем спорту та фізкультури відбулося під час урочистого нагородження спортсменів. Про це повідомили в прес-службі облради Дніпра, передає Дніпроград.

Гліб Пригунов вручив державну та особисті відзнаки: Богдану Нікішину, Андрію Говорову, Анні Рижиковій, Анастасії Коженковій. Усі вони гідно представили Україну та вибороли призові місця на Чемпіонаті Європи і світу у різноманітних напрямках – легка атлетика, фехтування, плавання та веслування. 

Підтримка активного способу життя та популяризація спорту – це один із пріоритетів роботи Дніпропетровської обласної ради. Цьогоріч фінансування олімпійських видів спорту з обласного бюджету зросло вдвічі. Спортивні об’єкти активно будуються по всій території області. У 2018 році на будівництво закладів фізичної культури виділено 160 млн. грн. 

У найближчих планах – створення штатної команди резервного спорту. Такі об’єднання допоможуть обдарованій молоді максимально розвинути свої здібності, досягти високих спортивних результатів та забезпечать комфортний перехід юних хлопців та дівчат до вищого професійного спорту. 

Тренерська робота для молоді, як зауважили спортсмени, також важливе питання сьогодні для області і всієї країни. Необхідно створити систему, яка буде стимулювати молодих тренерів працювати тут, а не за кордоном. Це можуть бути як матеріальні, так і соціальні заохочення. Окрім цього, приділили увагу питанню популяризації спорту та певних спортивних шкіл, де можна безкоштовно тренуватись. 

"Наші спортсмени – це люди, які бачать можливості, попри труднощі реалізовують свій потенціал та показують високі результати. Ми прагнемо створити якісну систему спортивного виховання і поступово йдемо до цього. В цьому процесі ми маємо стати справжніми партнерами", - зазначив Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...