App Store Google Play

На бійців УДА покладено військово-патріотичне виховання дітей Січеславщини

15 Серпня 17:20
На бійців УДА покладено військово-патріотичне виховання дітей Січеславщини

Досвід бійців Української добровольчої армії буде використано у програмі військово-патріотичного виховання дітей та молоді на Січеславщині. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Событие.

Викладачів військово-патріотичного центру «Гарт» запросили координувати військово-патріотичний напрямок роботи у Центрі позашкільної роботи Дніпропетровської області. Про це розповів інструктор з вишкільної та бойової підготовки Національного штабу територіальної оборони «Січеслав», директор КЗ «Горицвіт» Олександр Азаров.

Вже більше року у Кам’янському діє ВПЦ «Гарт», який, співпрацюючи з департаментом освіти та школами міста, провів низку заходів з військово-патріотичного виховання молоді.

«Нашим досвідом зацікавився обласний департамент освіти, і мені запропонували очолити відділ з військово-патріотичного виховання. Наразі перед нами стоїть задача організувати цей відділ та сформувати викладацький колектив. В основу програми буде покладено досвід бойового підрозділу «Чорний туман» УДА, який з 2014 року перебуває на фронті. Бойовий та інструкторський досвід «Чорного туману» став основою для «Гарту», який успішно продовжує діяти у Кам’янському. Також ми будемо виконувати державні програми, такі як «Сокіл» («Джура»), відповідно до наказу президента України про національно-патріотичну роботу. Наша задача — створити якісну програму, яка буде відповідати різним віковим категоріям — від 6 до 18 років», - пояснив Олександр Азаров.

У програму планується включити різні напрямки військово-патріотичної підготовки. Окрім стройової та вогневої підготовки додадуть і такі напрямки, як рукопашний бій, самозахист, парамедицина, інженерно-саперна дисципліна, краєзнавство, спортивне орієнтування та багато іншого. Проте велика увага у цій програмі приділяється спортивній підготовці, адже одна з задач викладачів — виховувати здорове покоління. Перш ніж програма буде поширена позашкільними центрами області, вона пройде узгодження обласним департаментом освіти.

«Наша програма унікальна тим, що вона адаптована під сучасність. Її створювали люди, які відстоюють національну ідею, здобули бойовий досвід, мають педагогічну освіту і чітко усвідомлюють задачі, поставлені перед нами державою. Наша ідея одна: ми прагнемо виховати громадянина України, який буде любити, поважати та прагнути розвитку своєї держави. Ми намагаємося ростити справжніх патріотів України», - додав Олександр Азаров.

Нагадаємо, раніше фахівці КП "Патріот" провели "курс бійця" для учнів професійно-технічного центру.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...