App Store Google Play

Дніпро на третьому місці за обсягами будівництва нового житла

15 Серпня 19:30
Дніпро на третьому місці за обсягами будівництва нового житла

За підсумками першого півріччя 2018 року місто Дніпро вийшло на третє місце в Україні за обсягами новобудов. Про це під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" розповіли експерти в будівельній галузі, передає Дніпроград.

За останній рік обсяги будівництва в Україні зросли на 21%, інвестиції в галузь - на 10%, ще на 9% зріс обсяг житла, що будується. При цьому Дніпро за цим показником знаходиться на третьому місці після Києва та Одеси.

"У 2017 році на нас обходила Вінниця, але за результатами першого півріччя 2018 року Дніпро випередив цей обласний центр. В цілому в будівельній сфері Дніпропетровщини зараз головним замовником є ​​держава. Тільки з обласного бюджету Дніпропетровської області в 2018 році було виділено близько 4,4 млрд грн на будівництво, ремонт і реконструкцію об'єктів інфраструктури, таких як: школи, дитячі сади, амбулаторії, дороги тощо", - розповів голова асоціації роботодавців будівельної галузі Дніпропетровщини Віктор Шинкевич.

В свою чергу, голова галузевої ради учасників ринку нерухомості в Дніпропетровській області Сергій Логутенко повідомив, що житло на вторинному ринку інколи коштує дорожче ніж на первинному.  

«Ні для кого не секрет, що будівельна галузь - це локомотив економіки. Якщо розвивається будівництво, то йде зростання обсягів виробництва і в суміжних галузях. Зараз ми спостерігаємо зростання обсягів будівництва нерухомості в Дніпрі. Завдяки первинному ринку ріелтори мають можливість працювати. Сьогодні склалася така ситуація, що житло на вторинному ринку в Дніпрі коштує іноді на 50% дорожче, ніж «первинка». При цьому ринок вторинної нерухомості весь час лихоманить, тоді як на первинному ринку все спокійно», - розповів Логутенко. 

Зазначимо, квартири на вторинному ринку нерухомості України в січні-червні 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року подорожчали на 3,5%. Про це свідчать дані офіційної статистики. Найбільше зросли ціни на однокімнатні квартири – "плюс" 5,6%. Двокімнатні квартири стали дорожчими на 3,6%, трикімнатні – на 1,2%. 

 Нагадаємо, цьогоріч з бюджету Січеславщини виділять мільярд гривень на будівництво екологічного житла.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...