App Store Google Play

У Петриківці ДніпроОДА реконструює пришкільний стадіон

14 Серпня 20:00
У Петриківці ДніпроОДА реконструює пришкільний стадіон

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює пришкільний стадіон у Петриківці. Підрядники вже облаштували бігові доріжки, майданчики для баскетболу та воркауту, нині готують основу для міні-футбольного поля і тенісу. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Одне із завдань Президента України Петра Порошенка – створення на Дніпропетровщині сучасних умов для занять спортом. За три роки відкрили в області майже 600 спортивних об’єктів. Окрема увага – пришкільним стадіонам. Відновлюємо їх вперше за роки незалежності», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Ремонт стадіону в Петриківській опорній школі розпочали у 2017 році. Підрядники вже облаштували бігові доріжки, сучасний баскетбольний майданчик, встановили тренажери для воркауту. 

Нині заливають фундамент для тенісного майданчика та облаштовують міні-футбольне поле. Пізніше встановлять глядацькі трибуни. 

«Кожному вчителю приємно працювати в сучасних умовах. Дітям це додає додаткової мотивації. Дуже чекаємо на завершення робіт, адже такого стадіону в нашому селищі ніколи не було», – сказала вчитель фізкультури Петриківської опорної школи Наталія Котенко. 

Займатись на оновленому стадіоні будуть майже 700 школярів.   

«Я дуже люблю футбол, вже сім років граю, маю команду. Ми брали участь в Чемпіонаті України серед юнаків. Я чекаю, коли цей стадіон стане сучасним, хочу щоб до нас приїздили відомі футболісти!», – поділився учень 11-го класу Володимир Гаркуша. 

Завершити реконструкцію стадіону планують вже цьогоріч.

Раніше повідомлялося, що у Верхньодніпровську вперше за декілька років оновлять міський стадіон «Машинобудівник».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...