App Store Google Play

Оздоровлення АТОвців та їхніх дітей: підсумки тижня від ДніпроОДА

14 Серпня 11:00
Оздоровлення АТОвців та їхніх дітей: підсумки тижня від ДніпроОДА

Оздоровлення АТОвців та їхніх дітей, присвоєння статусу дитини АТО, навчання з тактичної медицини для луганських копів та книжковий фест. Топ-5 подій тижня з життя Дніпропетровщини – від радника голови Дніпропетровської ОДА Ольги Горб.

Цьогоріч у санаторіях країни вже оздоровилися 160 АТОвців з Дніпропетровщини. Бійці відновлюють сили і в двох реабілітаційних центрах нашої області, зазначила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Реабілітаційний центр у Дніпрі прийняв вже понад 300 демобілізованих, – зазначила Ольга Горб. – Перших 30 бійців прийняв і новий реабілітаційний центр в Солоному Лимані»

25 дітей-сиріт та діти бійців АТО відправились до Греції на відпочинок.

«Цього літа діти АТОвців також відпочивали в Данії, Австрії, Польщі та Бельгії. Такі канікули організовує Дніпропетровська обладміністрація разом з іноземними партнерами», – додала Ольга Горб.

Паралельно хлопчики та дівчатка з родин АТОвців оздоровлюються у таборах, санаторіях та дитячих центрах країни.

«Цьогоріч вже оздоровилися майже 142 тисячі дітей Дніпропетровщини. Більше половини з них – пільговики. Це діти АТОвців та переселенців, сироти, відмінники, переможці конкурсів», – сказала радник голови Дніпропетровської ОДА.

На сьогодні вже четверо маленьких мешканців Дніпропетровщини отримали статус дитини, постраждалої внаслідок бойових дій та збройних конфліктів. Ще шестеро подали заявки на присвоєння статусу.

«Такий статус можуть отримати неповнолітні мешканці населених пунктів, в яких проходить АТО та діти-переселенці зі Сходу. Поки він не передбачає ніяких пільг. Однак можливість грошових виплат розглядається», – зауважила Ольга Горб.

Радник голови Дніпропетровської ОДА поділилася і планами.

«Вже завтра в Дніпрі стартують навчання з тактичної медицини для патрульних поліцейських і майбутніх поліцейських інструкторів з Луганщини – перші в Україні. А вже наприкінці вересня плануємо провести біля Дніпропетровської ОДА книжковий фестиваль», – сказала Ольга Горб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...