App Store Google Play

Оздоровлення АТОвців та їхніх дітей: підсумки тижня від ДніпроОДА

14 Серпня 11:00
Оздоровлення АТОвців та їхніх дітей: підсумки тижня від ДніпроОДА

Оздоровлення АТОвців та їхніх дітей, присвоєння статусу дитини АТО, навчання з тактичної медицини для луганських копів та книжковий фест. Топ-5 подій тижня з життя Дніпропетровщини – від радника голови Дніпропетровської ОДА Ольги Горб.

Цьогоріч у санаторіях країни вже оздоровилися 160 АТОвців з Дніпропетровщини. Бійці відновлюють сили і в двох реабілітаційних центрах нашої області, зазначила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

Реабілітаційний центр у Дніпрі прийняв вже понад 300 демобілізованих, – зазначила Ольга Горб. – Перших 30 бійців прийняв і новий реабілітаційний центр в Солоному Лимані»

25 дітей-сиріт та діти бійців АТО відправились до Греції на відпочинок.

«Цього літа діти АТОвців також відпочивали в Данії, Австрії, Польщі та Бельгії. Такі канікули організовує Дніпропетровська обладміністрація разом з іноземними партнерами», – додала Ольга Горб.

Паралельно хлопчики та дівчатка з родин АТОвців оздоровлюються у таборах, санаторіях та дитячих центрах країни.

«Цьогоріч вже оздоровилися майже 142 тисячі дітей Дніпропетровщини. Більше половини з них – пільговики. Це діти АТОвців та переселенців, сироти, відмінники, переможці конкурсів», – сказала радник голови Дніпропетровської ОДА.

На сьогодні вже четверо маленьких мешканців Дніпропетровщини отримали статус дитини, постраждалої внаслідок бойових дій та збройних конфліктів. Ще шестеро подали заявки на присвоєння статусу.

«Такий статус можуть отримати неповнолітні мешканці населених пунктів, в яких проходить АТО та діти-переселенці зі Сходу. Поки він не передбачає ніяких пільг. Однак можливість грошових виплат розглядається», – зауважила Ольга Горб.

Радник голови Дніпропетровської ОДА поділилася і планами.

«Вже завтра в Дніпрі стартують навчання з тактичної медицини для патрульних поліцейських і майбутніх поліцейських інструкторів з Луганщини – перші в Україні. А вже наприкінці вересня плануємо провести біля Дніпропетровської ОДА книжковий фестиваль», – сказала Ольга Горб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...