App Store Google Play

У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

13 Серпня 14:20
У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

Вчора ввечері, дванадцятого серпня, у Дніпрі неадекватна компанія пенсіонерів агресивно зреагувала на паркування інваліда Сходу у власному дворі. Про це повідомив постраждалий воїн Володимир Аршавський на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Чоловік повертався близько десятої години вечора разом зі своєю дружиною з магазину. На місці, де він зазвичай паркував свою машину, знаходилися три пенсіонерки, які ніяк не реагували на сигнали автомобіля. Пан Володимир просто об’їхав жінок та припаркувався неподалік, а розвантажуючи машину поцікавився у пенсіонерок, чому вони не відреагували на сигнал.

"Вони відповіли, щоб я звідси забирався, мовляв це їх територія", - пише Володимир.

Дружина Аршавського пояснила сусідкам, що її чоловік -  інвалід АТО і на машині є  відповідний знак, а паркується він поруч із будинком, де мешкає.

Компанія відреагувала неадекватно: в хід пішли кулаки, жінку били по голові, обличчю та грудях, зірвали золотий ланцюжок.

«Коли я спробував найагресивнішу відштовхнути від своєї дружини, ззаду в область нирок мене вдарив чоловік нападниці, а їх приятелька накинулась з кулаками і сумкою тепер вже на мене", - розповів  Аршавський.

Подружжя викликало поліцію, в цей час агресивні сусіди ретирувались у під'їзд сусіднього будинку. Після приїзду поліції чоловік однієї з учасниць конфлікту, який завдав удару Володимиру, вийшов для дачі пояснень, втім у "провокації" звинуватив Аршавського і заяву писати не став.

В свою чергу, дружина Володимира заяву написала і тепер подружжя сподіається на те, що агресивні пенсіонери будуть належним чином покарані.

Додамо, що за ДБН відстань автостоянок і гаражів для інвалідів від житлових будинків, а також розміщення автостоянок для інвалідів біля громадських будинків і споруд, біля входів на територію підприємств, на яких використовується їх праця, не повинна перевищувати 50 м, тобто в паркуватись у дворі інвалід має право.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...