App Store Google Play

У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

13 Серпня 14:20
У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

Вчора ввечері, дванадцятого серпня, у Дніпрі неадекватна компанія пенсіонерів агресивно зреагувала на паркування інваліда Сходу у власному дворі. Про це повідомив постраждалий воїн Володимир Аршавський на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Чоловік повертався близько десятої години вечора разом зі своєю дружиною з магазину. На місці, де він зазвичай паркував свою машину, знаходилися три пенсіонерки, які ніяк не реагували на сигнали автомобіля. Пан Володимир просто об’їхав жінок та припаркувався неподалік, а розвантажуючи машину поцікавився у пенсіонерок, чому вони не відреагували на сигнал.

"Вони відповіли, щоб я звідси забирався, мовляв це їх територія", - пише Володимир.

Дружина Аршавського пояснила сусідкам, що її чоловік -  інвалід АТО і на машині є  відповідний знак, а паркується він поруч із будинком, де мешкає.

Компанія відреагувала неадекватно: в хід пішли кулаки, жінку били по голові, обличчю та грудях, зірвали золотий ланцюжок.

«Коли я спробував найагресивнішу відштовхнути від своєї дружини, ззаду в область нирок мене вдарив чоловік нападниці, а їх приятелька накинулась з кулаками і сумкою тепер вже на мене", - розповів  Аршавський.

Подружжя викликало поліцію, в цей час агресивні сусіди ретирувались у під'їзд сусіднього будинку. Після приїзду поліції чоловік однієї з учасниць конфлікту, який завдав удару Володимиру, вийшов для дачі пояснень, втім у "провокації" звинуватив Аршавського і заяву писати не став.

В свою чергу, дружина Володимира заяву написала і тепер подружжя сподіається на те, що агресивні пенсіонери будуть належним чином покарані.

Додамо, що за ДБН відстань автостоянок і гаражів для інвалідів від житлових будинків, а також розміщення автостоянок для інвалідів біля громадських будинків і споруд, біля входів на територію підприємств, на яких використовується їх праця, не повинна перевищувати 50 м, тобто в паркуватись у дворі інвалід має право.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...
Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...