App Store Google Play

Після обурення громадян дизайнери відмовились від написів російською в стінах новозбудованого садка в Обухівці

11 Серпня 20:00
Після обурення громадян дизайнери відмовились від написів російською в стінах новозбудованого садка в Обухівці

У ДніпроОДА визначили остаточний варіант ескізів стін в дитячому садку в Обухівці. Завдяки активності громадськості діти читатимуть назви улюблених мультфільмів українською мовою,а не російською, як передбачалося спочатку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голік, передає Дніпроград.

Зазначимо, що спочатку для дитсадочка обрали мультиплікаційні зображення з російськими написами. Однак свідома громада Дніпра та області розкритикувала таке рішення дизайнерів.

Крім того, відповідно до Конституції, Закону України «Про освіту» мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна українська мова.

Міністр освіти й науки України Лілія Гриневич відзначає, що законодавство передбачає використання працівниками в робочий час української мови в закладах освіти всіх рівнів – від дитсадків до університетів, включно з закладами позашкільної освіти (до яких належать, наприклад, музичні та спортивні школи).

Це стосується не лише уроків, лекцій чи семінарів, але й навчальних матеріалів, різноманітних заходів і взагалі «спілкування педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників зі здобувачами освіти в рамках навчального процесу».

За повідомленням, ескізи з україномовними написами  збираються нанести на стіни садочка в Обухівці з понеділка. Прикрашати ескізи діти будуть самостійно. Тож від шпалер та пастельних тонів відмовились.

Раніше повідомлялося, що будівля дитсадка в Обухівці вже готова. Наразі триває фінальна стадія будівництва – внутрішні оздоблювальні роботи. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...