App Store Google Play

Після обурення громадян дизайнери відмовились від написів російською в стінах новозбудованого садка в Обухівці

11 Серпня 20:00
Після обурення громадян дизайнери відмовились від написів російською в стінах новозбудованого садка в Обухівці

У ДніпроОДА визначили остаточний варіант ескізів стін в дитячому садку в Обухівці. Завдяки активності громадськості діти читатимуть назви улюблених мультфільмів українською мовою,а не російською, як передбачалося спочатку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голік, передає Дніпроград.

Зазначимо, що спочатку для дитсадочка обрали мультиплікаційні зображення з російськими написами. Однак свідома громада Дніпра та області розкритикувала таке рішення дизайнерів.

Крім того, відповідно до Конституції, Закону України «Про освіту» мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна українська мова.

Міністр освіти й науки України Лілія Гриневич відзначає, що законодавство передбачає використання працівниками в робочий час української мови в закладах освіти всіх рівнів – від дитсадків до університетів, включно з закладами позашкільної освіти (до яких належать, наприклад, музичні та спортивні школи).

Це стосується не лише уроків, лекцій чи семінарів, але й навчальних матеріалів, різноманітних заходів і взагалі «спілкування педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників зі здобувачами освіти в рамках навчального процесу».

За повідомленням, ескізи з україномовними написами  збираються нанести на стіни садочка в Обухівці з понеділка. Прикрашати ескізи діти будуть самостійно. Тож від шпалер та пастельних тонів відмовились.

Раніше повідомлялося, що будівля дитсадка в Обухівці вже готова. Наразі триває фінальна стадія будівництва – внутрішні оздоблювальні роботи. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...