App Store Google Play

На Дніпропетровщині викрили «пірата», який зливав у мережу записи фільмів

11 Серпня 11:15
На Дніпропетровщині викрили «пірата», який зливав у мережу записи фільмів

На Дніпропетровщині викрили молодика, який систематично займався камкордингом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Національної поліції у Дніпропетровській області у Facebook.

Чоловіка затримали у одному з кінотеатрів у Кривому Розі, коли він використовуючи мобільний телефон намагався зробити копію кінострічки для її подальшого продажу в Інтернеті.

На місці події у нього вилучили мобільний телефон, за допомогою якого здійснювався відеозапис. Наразі його направлено на проведення необхідних експертиз. Зокрема, поліцейські встановлюватимуть кількість піратських копій фільмів, які знімав молодик. Крім того, працівники поліції встановлюють і місця збуту піратських фільмів.

Слідство у справі триває. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України.

Також поліція встановила, що таким чином правопорушник заробляв впродовж останніх 6 місяців. Зазвичай, один такий відеоролик продавав за 1,5-2 тисячі гривень.

Зазначимо, що камкординг – відеозапис аудіовізуального твору під час його публічної демонстрації в кінотеатрах без дозволу суб'єкта авторського права або суміжних прав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...