App Store Google Play

Через відсутність води суддя вирішив перенести суд з приводу «оптимізації» музичних шкіл у Дніпрі

11 Серпня 21:00
Через відсутність води суддя вирішив перенести суд з приводу «оптимізації» музичних шкіл у Дніпрі

У четвер, 16 серпня, у Дніпрі відбудеться засідання з приводу наказу №29 «Про оптимізацію штатних розкладів установ і підприємств, підпорядкованих департаменту». Про це повідомив керівник ГО «Правозахисна справа» Михайло Яценко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

За попередньою інформацією суд повинен був відбутися дев’ятого серпня, проте через відключення водопостачання в Дніпропетровському окружному адміністративному суді засідання перенесли на пізніший строк.

«Багато людей прийшли з «брудною» головою на роботу. А суддя переніс засідання. Мовляв, нема води, і я не хочу щоб Ви мене таким бачили. Наказ №29 продовжує жити», - пише Михайло Яценко.

Засідання відбудеться 16 серпня о 10:20 у приміщенні дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зал 14.

Представник «Батьківської ради мистецьких шкіл Дніпра» Сергій Чернявський нагадує батькам, чиї діти навчаються у музичних школах, продовжувати писати заяви до навчальних закладів.

Зазначимо, проект рішення виконкому, згідно якого під соусом "самоокупності" естетичних закладів освіти подається зменшення бюджетних видатків на фінансування цих шкіл та можливе переведення великої кількості учнів на платну основу навчання, викликав неабияке обурення серед містян. 

Нагадаємо, одразу після цього у соціальних мережах вибухнув скандал щодо цієї ініціативи від міської влади – своє обурення висловили не тільки батьки дітей, а і члени Громадської ради при ДМР. Останні згодом оголосили про екстрене засідання Комітету з гуманітарних питань, на яке викликали голову Департаменту гумполітики Ксенію Сушко та її підопічного Євгена Хорошилова, начальника управління з питань культури. Останні так і не змогли пояснити логіку та мотивацію проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...