App Store Google Play

У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

10 Серпня 19:30
У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

Новий асфальт, а під ним - порожньо. На шляху до аеропорту обвалюється дорожнє покриття. Це помітили велосипедисти, які часто їздять цією ділянкою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 телеканал.

Велосипедист Олексій часто їздить вулицею Аеропортівською. Каже, кілька тижнів тому помітив, що бетонні блоки, які стояли вздовж узбіччя провалилися. І на краю дороги утворилася яма.

"Доводиться тулитися з машинами. Іноді їхати по узбіччю. Побачив, що почав "повзти" асфальт. Раніше блоки стояли в одну лінію", - розповідає дніпрянин.

Уздовж дороги - котлован. Тому, ймовірно, і стався зсув, припускає Олексій.

"Деталі" звернулися в обласну службу автомобільних доріг. І вже на наступний день на місце обвалу приїхала техніка. Прірву засипали землею.

Заступник начальника обласної служби автодоріг Сергій Кучин розповів, що ця ділянка призначалася для об'їзної дороги. Будівництво другої черги почали в 2012 році. Але потім роботи припинили через брак фінансування.

"Були виконані роботи по влаштуванню бурових паль. Оскільки фінансування в 2013-му році було припинено, то роботи були недовиконано", - розповідає він.

Наразі вже відновили ремонт другої черги об'їзної. Наступним етапом стане будівництво ділянки від Запорізької траси до вулиці Аеропортівській.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...