App Store Google Play

У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

10 Серпня 19:30
У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

Новий асфальт, а під ним - порожньо. На шляху до аеропорту обвалюється дорожнє покриття. Це помітили велосипедисти, які часто їздять цією ділянкою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 телеканал.

Велосипедист Олексій часто їздить вулицею Аеропортівською. Каже, кілька тижнів тому помітив, що бетонні блоки, які стояли вздовж узбіччя провалилися. І на краю дороги утворилася яма.

"Доводиться тулитися з машинами. Іноді їхати по узбіччю. Побачив, що почав "повзти" асфальт. Раніше блоки стояли в одну лінію", - розповідає дніпрянин.

Уздовж дороги - котлован. Тому, ймовірно, і стався зсув, припускає Олексій.

"Деталі" звернулися в обласну службу автомобільних доріг. І вже на наступний день на місце обвалу приїхала техніка. Прірву засипали землею.

Заступник начальника обласної служби автодоріг Сергій Кучин розповів, що ця ділянка призначалася для об'їзної дороги. Будівництво другої черги почали в 2012 році. Але потім роботи припинили через брак фінансування.

"Були виконані роботи по влаштуванню бурових паль. Оскільки фінансування в 2013-му році було припинено, то роботи були недовиконано", - розповідає він.

Наразі вже відновили ремонт другої черги об'їзної. Наступним етапом стане будівництво ділянки від Запорізької траси до вулиці Аеропортівській.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...