App Store Google Play

У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

10.08.2018 19:30
У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

Новий асфальт, а під ним - порожньо. На шляху до аеропорту обвалюється дорожнє покриття. Це помітили велосипедисти, які часто їздять цією ділянкою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 телеканал.

Велосипедист Олексій часто їздить вулицею Аеропортівською. Каже, кілька тижнів тому помітив, що бетонні блоки, які стояли вздовж узбіччя провалилися. І на краю дороги утворилася яма.

"Доводиться тулитися з машинами. Іноді їхати по узбіччю. Побачив, що почав "повзти" асфальт. Раніше блоки стояли в одну лінію", - розповідає дніпрянин.

Уздовж дороги - котлован. Тому, ймовірно, і стався зсув, припускає Олексій.

"Деталі" звернулися в обласну службу автомобільних доріг. І вже на наступний день на місце обвалу приїхала техніка. Прірву засипали землею.

Заступник начальника обласної служби автодоріг Сергій Кучин розповів, що ця ділянка призначалася для об'їзної дороги. Будівництво другої черги почали в 2012 році. Але потім роботи припинили через брак фінансування.

"Були виконані роботи по влаштуванню бурових паль. Оскільки фінансування в 2013-му році було припинено, то роботи були недовиконано", - розповідає він.

Наразі вже відновили ремонт другої черги об'їзної. Наступним етапом стане будівництво ділянки від Запорізької траси до вулиці Аеропортівській.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...