App Store Google Play

У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

10 Серпня 19:30
У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

Новий асфальт, а під ним - порожньо. На шляху до аеропорту обвалюється дорожнє покриття. Це помітили велосипедисти, які часто їздять цією ділянкою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 телеканал.

Велосипедист Олексій часто їздить вулицею Аеропортівською. Каже, кілька тижнів тому помітив, що бетонні блоки, які стояли вздовж узбіччя провалилися. І на краю дороги утворилася яма.

"Доводиться тулитися з машинами. Іноді їхати по узбіччю. Побачив, що почав "повзти" асфальт. Раніше блоки стояли в одну лінію", - розповідає дніпрянин.

Уздовж дороги - котлован. Тому, ймовірно, і стався зсув, припускає Олексій.

"Деталі" звернулися в обласну службу автомобільних доріг. І вже на наступний день на місце обвалу приїхала техніка. Прірву засипали землею.

Заступник начальника обласної служби автодоріг Сергій Кучин розповів, що ця ділянка призначалася для об'їзної дороги. Будівництво другої черги почали в 2012 році. Але потім роботи припинили через брак фінансування.

"Були виконані роботи по влаштуванню бурових паль. Оскільки фінансування в 2013-му році було припинено, то роботи були недовиконано", - розповідає він.

Наразі вже відновили ремонт другої черги об'їзної. Наступним етапом стане будівництво ділянки від Запорізької траси до вулиці Аеропортівській.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...