App Store Google Play

На Січеславщину з фронту повернулися "холодноярці" 93 бригади та 20 мотопіхотний батальйон

10 Серпня 14:40
На Січеславщину з фронту повернулися "холодноярці" 93 бригади та 20 мотопіхотний батальйон

Сьогодні, 10 серпня, у Черкаському урочисто зустріли бійців 93 ОМБр Холодний Яр та 20 окремого мотопіхотного батальйону, які повернулися із зони бойових дій на Донбасі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Січеславські бійці перебували на війні протягом останніх семи місяців та встигли не тільки відбити сотні ворожих нападів, а й просунутися вглиб окупованих територій на декілька кілометрів.

"Хоч ми вже тиждень знаходимося в тилу, ворог досі вважає що ми їх б'ємо на фронті. Саме ім'я бригади Холодний Яр наводить на ворога жах. Я вдячний кожному солдату, сержанту і офіцеру за проявлені мужність і героїзм. Пишаюся кожним з вас. Дякую всім рідним та близьким, що дочекалися. Ви надихаєте нас. І ми виправдаємо ваші сподівання. Обов'язково переможемо", - зазначив під час промови командир бригади Владислав Клочков.

Окрім привітання, декілька десятків бійців отримали з рук командування та представників ДніпроОДА почесні нагороди. Зокрема, заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко вручив іменні годинники трьом українським воїнам.

У свою чергу, священник Української православної церкви Київського патріархату Дмитро Поворотний наголосив на тому, що Україна - це єдиний організм, тому кожна його частина має допомагати одне одному.

"У важкі для армії часи церква стала на її захист та усіма можливими способами допомагала їй. Тепер же, у вирішальний час для української церкви, армія захищає нас на фронті і дає можливість нам її відродити", - сказав Повортний.

За весь час війни бійці 93 бригади отримали 1200 державних нагород. Також бригада втратила найбільше бійців серед український військових підрозділів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...