App Store Google Play

На Січеславщину з фронту повернулися "холодноярці" 93 бригади та 20 мотопіхотний батальйон

10 Серпня 14:40
На Січеславщину з фронту повернулися "холодноярці" 93 бригади та 20 мотопіхотний батальйон

Сьогодні, 10 серпня, у Черкаському урочисто зустріли бійців 93 ОМБр Холодний Яр та 20 окремого мотопіхотного батальйону, які повернулися із зони бойових дій на Донбасі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Січеславські бійці перебували на війні протягом останніх семи місяців та встигли не тільки відбити сотні ворожих нападів, а й просунутися вглиб окупованих територій на декілька кілометрів.

"Хоч ми вже тиждень знаходимося в тилу, ворог досі вважає що ми їх б'ємо на фронті. Саме ім'я бригади Холодний Яр наводить на ворога жах. Я вдячний кожному солдату, сержанту і офіцеру за проявлені мужність і героїзм. Пишаюся кожним з вас. Дякую всім рідним та близьким, що дочекалися. Ви надихаєте нас. І ми виправдаємо ваші сподівання. Обов'язково переможемо", - зазначив під час промови командир бригади Владислав Клочков.

Окрім привітання, декілька десятків бійців отримали з рук командування та представників ДніпроОДА почесні нагороди. Зокрема, заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко вручив іменні годинники трьом українським воїнам.

У свою чергу, священник Української православної церкви Київського патріархату Дмитро Поворотний наголосив на тому, що Україна - це єдиний організм, тому кожна його частина має допомагати одне одному.

"У важкі для армії часи церква стала на її захист та усіма можливими способами допомагала їй. Тепер же, у вирішальний час для української церкви, армія захищає нас на фронті і дає можливість нам її відродити", - сказав Повортний.

За весь час війни бійці 93 бригади отримали 1200 державних нагород. Також бригада втратила найбільше бійців серед український військових підрозділів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...