App Store Google Play

До Дніпра приїхав Аброськін по справі вибуху автомобіля з депутатом Кам'янської міськради

10 Серпня 15:00
До Дніпра приїхав Аброськін по справі вибуху автомобіля з депутатом Кам'янської міськради

До Дніпра приїхав перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, аби заслухати хід розслідування замаху на вбивство Віталія Чернявського. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Національної поліції Дніпропетровської області.

В’ячеслав Аброськін заслухав керівництво поліції Дніпропетровщини та слідчих про стан розслідування кримінального провадження за фактом замаху на вбивство місцевого жителя, автомобіль якого вибухнув 2 серпня у м. Кам’янське. Поліцейські доповіли, які слідчі та оперативні дії були вжиті для розкриття цього злочину.

«Ознайомившись з ходом розслідування цього злочину, доручаю активізувати зусилля слідчих й оперативників та вжити всіх необхідних заходів для його розкриття. Ми ж, в свою чергу, готові надати будь-яку професійну допомогу колегам на місцях. Так, до розслідування даного злочину долучилися співробітники Департаменту стратегічних розробок та Головного слідчого управління» - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Поліцейські звертаються до всіх, хто на момент вибуху автомобіля Віталія Чернявського міг перебувати на місці події, надати інформацію до поліції за телефонами Департаменту карного розшуку Національної поліції України 044 256 10 63, управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області 056 756 57 02.

"Поліція гарантує конфіденційність та безпеку, кожному, хто її надасть", - зазначають правоохоронці.

Також правоохоронці обговорили загальнокримінальну обстановку в області, доповіли про стан розслідування інших тяжких злочинів.

Нагадаємо, що 2 серпня в Кам'янському вибухнуло авто полку "Дніпро-1" з депутатом міськради всередині. Медикам Дніпровської лікарні Мечникова вдалося стабілізували стан Віталія Чернявського.

Того ж дня поліція відкрила провадження через вибух автівки у Кам’янському.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...