App Store Google Play

До Дніпра приїхав Аброськін по справі вибуху автомобіля з депутатом Кам'янської міськради

10 Серпня 15:00
До Дніпра приїхав Аброськін по справі вибуху автомобіля з депутатом Кам'янської міськради

До Дніпра приїхав перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, аби заслухати хід розслідування замаху на вбивство Віталія Чернявського. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Національної поліції Дніпропетровської області.

В’ячеслав Аброськін заслухав керівництво поліції Дніпропетровщини та слідчих про стан розслідування кримінального провадження за фактом замаху на вбивство місцевого жителя, автомобіль якого вибухнув 2 серпня у м. Кам’янське. Поліцейські доповіли, які слідчі та оперативні дії були вжиті для розкриття цього злочину.

«Ознайомившись з ходом розслідування цього злочину, доручаю активізувати зусилля слідчих й оперативників та вжити всіх необхідних заходів для його розкриття. Ми ж, в свою чергу, готові надати будь-яку професійну допомогу колегам на місцях. Так, до розслідування даного злочину долучилися співробітники Департаменту стратегічних розробок та Головного слідчого управління» - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Поліцейські звертаються до всіх, хто на момент вибуху автомобіля Віталія Чернявського міг перебувати на місці події, надати інформацію до поліції за телефонами Департаменту карного розшуку Національної поліції України 044 256 10 63, управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області 056 756 57 02.

"Поліція гарантує конфіденційність та безпеку, кожному, хто її надасть", - зазначають правоохоронці.

Також правоохоронці обговорили загальнокримінальну обстановку в області, доповіли про стан розслідування інших тяжких злочинів.

Нагадаємо, що 2 серпня в Кам'янському вибухнуло авто полку "Дніпро-1" з депутатом міськради всередині. Медикам Дніпровської лікарні Мечникова вдалося стабілізували стан Віталія Чернявського.

Того ж дня поліція відкрила провадження через вибух автівки у Кам’янському.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...