App Store Google Play

Тимошенко, Зеленський і Бойко – лідери за кількістю прихильників у Дніпрі, а Кучма – найкращий президент

9 Серпня 13:20
Тимошенко, Зеленський і Бойко – лідери за кількістю прихильників у Дніпрі, а Кучма – найкращий президент

Тимошенко, Зеленський та Бойко займають лідируючі позиції у президентському рейтингу серед мешканців Дніпра. Такого висновку дійшли представники соціологічної групи «Рейтинг». Про це сьогодні, 9 серпня, під час прес-конференції повідомив голова групи Олексій Антипович, передає Дніпроград.

Так, згідно із проведеним опитування у форматі face to face, в якому взяли участь 1000 дніпрян, було встановлено наступні політичні вподобання мешканців обласного центру:

У президентському рейтингу дніпряни попередньо віддають перевагу Юлії Тимошекно (19%), другим йде комік та герой серіалу «Слуга народу» Володимир Зеленський (14,5%), трійку лідерів 13,4% замикає кандидат від «Опозиційного блоку» Юрій Бойко. Далі йдуть Анатолій Гриценко (8,3%), Вадим Рабінович (7,9%), Петро Порошенко (7%), Олег Ляшко (5,9%), Святослав Вакарчук (3,9%).

У свою чергу, за критерієм віри у перемогу кандидата лідирує Юлія Тимошенко (16% вірять у її перемогу), проте, одразу за нею перебуває Петро Порошенко (7,2% вірять, що нинішній президент залишиться на другий строк).

Окрім цього, соціологи провели опитування серед дніпрян щодо того, кого вони вважають найкращим президентом за історію незалежної України. Так, найкращим лідером для мешканців Дніпра є Леонід Кучма (33%), далі йде Леонід Кравчук (13%),  і, як не дивно, трійку найкращих президентів замикає Віктор Янукович (10%).

Варто також додати, що згідно опитування третина дніпрян вважають, що матеріальне стимулювання (підкуп) виборців з боку кандидатів треба офіційно дозволити. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...