App Store Google Play

Тимошенко, Зеленський і Бойко – лідери за кількістю прихильників у Дніпрі, а Кучма – найкращий президент

9 Серпня 13:20
Тимошенко, Зеленський і Бойко – лідери за кількістю прихильників у Дніпрі, а Кучма – найкращий президент

Тимошенко, Зеленський та Бойко займають лідируючі позиції у президентському рейтингу серед мешканців Дніпра. Такого висновку дійшли представники соціологічної групи «Рейтинг». Про це сьогодні, 9 серпня, під час прес-конференції повідомив голова групи Олексій Антипович, передає Дніпроград.

Так, згідно із проведеним опитування у форматі face to face, в якому взяли участь 1000 дніпрян, було встановлено наступні політичні вподобання мешканців обласного центру:

У президентському рейтингу дніпряни попередньо віддають перевагу Юлії Тимошекно (19%), другим йде комік та герой серіалу «Слуга народу» Володимир Зеленський (14,5%), трійку лідерів 13,4% замикає кандидат від «Опозиційного блоку» Юрій Бойко. Далі йдуть Анатолій Гриценко (8,3%), Вадим Рабінович (7,9%), Петро Порошенко (7%), Олег Ляшко (5,9%), Святослав Вакарчук (3,9%).

У свою чергу, за критерієм віри у перемогу кандидата лідирує Юлія Тимошенко (16% вірять у її перемогу), проте, одразу за нею перебуває Петро Порошенко (7,2% вірять, що нинішній президент залишиться на другий строк).

Окрім цього, соціологи провели опитування серед дніпрян щодо того, кого вони вважають найкращим президентом за історію незалежної України. Так, найкращим лідером для мешканців Дніпра є Леонід Кучма (33%), далі йде Леонід Кравчук (13%),  і, як не дивно, трійку найкращих президентів замикає Віктор Янукович (10%).

Варто також додати, що згідно опитування третина дніпрян вважають, що матеріальне стимулювання (підкуп) виборців з боку кандидатів треба офіційно дозволити. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...