App Store Google Play

Тимошенко, Зеленський і Бойко – лідери за кількістю прихильників у Дніпрі, а Кучма – найкращий президент

9 Серпня 13:20
Тимошенко, Зеленський і Бойко – лідери за кількістю прихильників у Дніпрі, а Кучма – найкращий президент

Тимошенко, Зеленський та Бойко займають лідируючі позиції у президентському рейтингу серед мешканців Дніпра. Такого висновку дійшли представники соціологічної групи «Рейтинг». Про це сьогодні, 9 серпня, під час прес-конференції повідомив голова групи Олексій Антипович, передає Дніпроград.

Так, згідно із проведеним опитування у форматі face to face, в якому взяли участь 1000 дніпрян, було встановлено наступні політичні вподобання мешканців обласного центру:

У президентському рейтингу дніпряни попередньо віддають перевагу Юлії Тимошекно (19%), другим йде комік та герой серіалу «Слуга народу» Володимир Зеленський (14,5%), трійку лідерів 13,4% замикає кандидат від «Опозиційного блоку» Юрій Бойко. Далі йдуть Анатолій Гриценко (8,3%), Вадим Рабінович (7,9%), Петро Порошенко (7%), Олег Ляшко (5,9%), Святослав Вакарчук (3,9%).

У свою чергу, за критерієм віри у перемогу кандидата лідирує Юлія Тимошенко (16% вірять у її перемогу), проте, одразу за нею перебуває Петро Порошенко (7,2% вірять, що нинішній президент залишиться на другий строк).

Окрім цього, соціологи провели опитування серед дніпрян щодо того, кого вони вважають найкращим президентом за історію незалежної України. Так, найкращим лідером для мешканців Дніпра є Леонід Кучма (33%), далі йде Леонід Кравчук (13%),  і, як не дивно, трійку найкращих президентів замикає Віктор Янукович (10%).

Варто також додати, що згідно опитування третина дніпрян вважають, що матеріальне стимулювання (підкуп) виборців з боку кандидатів треба офіційно дозволити. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...