App Store Google Play

Найкращі службові собаки: у Дніпрі стартував ІІІ чемпіонат Нацполіції з багатоборства кінологів

7 Серпня 13:00
Найкращі службові собаки: у Дніпрі стартував ІІІ чемпіонат Нацполіції з багатоборства кінологів

Сьогодні, 7 серпня, у Дніпрі стартував ІІІ відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - території Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ України.

«Служба кінологів напрочуд важлива, за значенням поступається лише оперативній роботі. Кінолог та собаки розкривають у Дніпрі та області тяжкі та найбільш тяжкі злочини, серед яких вбивства. Крім того, собаки навчені знаходити зброю, вибухівку, наркотичні речовини. Без наших чотирилапих друзів ми б не змогли працювати», - розповів заступник начальника ГУ НП України Дніпропетровської області Вадим Матвійчук.

Зі слів Вадима Матвійчука, кінологічна служба Січеславщини налічує близько 50 собак, які навчені в різних напрямках: слідові пси, собаки, які розшукують злочинців, зброю та заборонені речовини.

«У Дніпрі та області одна з найкращих кінологічних команд, яка в попередніх двох турнірах входила до трійки призерів», - додав заступник начальника обласного управління Нацполіції.

Суддя чемпіонату Національної поліції України з багатоборства кінологів Світлана Коломієць пояснила, що всі вправи, які виконуються в рамках чемпіонату є важливими. Однак головне - слідова робота, з чим собака безпосередньо стикається під час власної роботи.

У чемпіонаті беруть участь 28 команд та 40 учасників з 25 областей України. Сьогодні кінологи із собаками мають подолати змагання на 200-метровій смузі з перешкодами, а також змагання із виконання комплексу вправ загальної підготовки розшукових собак.

Завтрашній день ІІІ відкритого чемпіонату розпочнеться із виконання комплексу розшукових робіт. Після цього собаки мають затримання умовного правопорушника.

Під  час останнього, третього, дня змагань відбудеться урочисте закриття та нагородження переможців і призерів Чемпіонату.

Детальна програма чемпіонату за посиланням. Вхід вільний.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...