App Store Google Play

Ешлі Венс презентував книгу-біографію Ілона Маска у Дніпропетровській облдержадміністрації

3 Серпня 13:20
Ешлі Венс презентував книгу-біографію Ілона Маска у Дніпропетровській облдержадміністрації

Один з найвпливовіших американських журналістів, який пише про новітні технології, завітав до Дніпропетровської облдержадміністрації. Він презентував свою книгу-бестселер «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» для мешканців області. Поспілкуватись з автором прийшли близько чотирьох сотень прихильників. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

 «Ми давно зруйнували стереотип про сіру та непривітну адмінбудівлю. В стінах ОДА постійно проводимо різноманітні творчі зустрічі. Мешканці Дніпропетровщини вже мали можливість особисто поспілкуватись з відомими акторами, співками та поетами. Цього разу до нас завітав успішний американський журналіст-технолог – автор біографії Ілона Маска», – розповів голова  Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

 «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» – книга Ешлі Венса про життєвий і професійний шлях одного з найвидатніших винахідників сучасності. За версією «The New York Times», «Amazon Business» та «Wall Street Journal» ця книга стала бестселером №1.

«Спочатку я хотів написати статтю про Ілона для журналу. Але 2012 року в його кар’єрі відбувся прорив – він почав втілювати все більше власних ідей в життя. Я зрозумів, що Маск – набагато цікавіша людина, ніж я думав про нього. Саме в той момент я вирішив створити книгу-біографію», – згадав письменник та журналіст Ешлі Венс. 

Автор витратив 18 місяців, щоб взяти інтерв’ю майже у 300 знайомих та близьких людей Ілона Маска та понад 50 годин в особистих розмовах з героєм.

«Я дійсно отримав задоволення від спілкування з таким видатним розумом. Ілон неоднозначна та цікава особистість. Були моменти, про які я не писав у книзі на його прохання, але все найсмачніше я залишив!», – сказав Ешлі Венс.

Поспілкуватись з Ешлі Венсом завітали близько 400 людей – і діти, і дорослі.  

«Я нещодавно прочитав книгу про Ілона Маска. Мені дуже сподобалось, який він впертий – його ракети не злітали декілька разів, але він робив все нові й нові спроби та досягнув мети. Для мене він приклад людини, яка робить багато для людей», – поділився 12-річний дніпрянин Арсеній Сосна.   

«Я прихильниця Ілона Маска. Це один з найвидатніших людей сучасності. Мої учні детально вивчають його біографію, слідкують за його діяльністю. Тому дуже зраділа, що цю книгу презентують в нашому місті, - розповіла вчитель фізики 13-ї школи Дніпра Наталія Чіркіна. – Творчі вечори в ОДА постійно відвідую. Дуже приємно, що влаштовують такі заходи».  

Всі бажаючі могли поставити запитання Ешлі Венсу та взяти у нього автограф.

Зустріч організували Дніпропетровська ОДА та громадська організація «Асоціація Ноосфера». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...