App Store Google Play

Ешлі Венс презентував книгу-біографію Ілона Маска у Дніпропетровській облдержадміністрації

3 Серпня 13:20
Ешлі Венс презентував книгу-біографію Ілона Маска у Дніпропетровській облдержадміністрації

Один з найвпливовіших американських журналістів, який пише про новітні технології, завітав до Дніпропетровської облдержадміністрації. Він презентував свою книгу-бестселер «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» для мешканців області. Поспілкуватись з автором прийшли близько чотирьох сотень прихильників. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

 «Ми давно зруйнували стереотип про сіру та непривітну адмінбудівлю. В стінах ОДА постійно проводимо різноманітні творчі зустрічі. Мешканці Дніпропетровщини вже мали можливість особисто поспілкуватись з відомими акторами, співками та поетами. Цього разу до нас завітав успішний американський журналіст-технолог – автор біографії Ілона Маска», – розповів голова  Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

 «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» – книга Ешлі Венса про життєвий і професійний шлях одного з найвидатніших винахідників сучасності. За версією «The New York Times», «Amazon Business» та «Wall Street Journal» ця книга стала бестселером №1.

«Спочатку я хотів написати статтю про Ілона для журналу. Але 2012 року в його кар’єрі відбувся прорив – він почав втілювати все більше власних ідей в життя. Я зрозумів, що Маск – набагато цікавіша людина, ніж я думав про нього. Саме в той момент я вирішив створити книгу-біографію», – згадав письменник та журналіст Ешлі Венс. 

Автор витратив 18 місяців, щоб взяти інтерв’ю майже у 300 знайомих та близьких людей Ілона Маска та понад 50 годин в особистих розмовах з героєм.

«Я дійсно отримав задоволення від спілкування з таким видатним розумом. Ілон неоднозначна та цікава особистість. Були моменти, про які я не писав у книзі на його прохання, але все найсмачніше я залишив!», – сказав Ешлі Венс.

Поспілкуватись з Ешлі Венсом завітали близько 400 людей – і діти, і дорослі.  

«Я нещодавно прочитав книгу про Ілона Маска. Мені дуже сподобалось, який він впертий – його ракети не злітали декілька разів, але він робив все нові й нові спроби та досягнув мети. Для мене він приклад людини, яка робить багато для людей», – поділився 12-річний дніпрянин Арсеній Сосна.   

«Я прихильниця Ілона Маска. Це один з найвидатніших людей сучасності. Мої учні детально вивчають його біографію, слідкують за його діяльністю. Тому дуже зраділа, що цю книгу презентують в нашому місті, - розповіла вчитель фізики 13-ї школи Дніпра Наталія Чіркіна. – Творчі вечори в ОДА постійно відвідую. Дуже приємно, що влаштовують такі заходи».  

Всі бажаючі могли поставити запитання Ешлі Венсу та взяти у нього автограф.

Зустріч організували Дніпропетровська ОДА та громадська організація «Асоціація Ноосфера». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...