App Store Google Play

Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

1 Серпня 15:00
Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

Незабаром на Січеславщині відбудеться черговий вишкіл для Госпітальєрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівник медичного батальйону Яна Зінкевич, передає Дніпроград.

"Давай до нас, ти пожалкуєш, але тобі сподобається! Наші Інструктори з фронтовим досвідом, як завжди, готують безліч «сюрпризів», у виграші залишиться кожен Курсант. Можливо, тобі і не доведеться врятувати чиєсь життя, але ти знатимеш, що в будь-який момент ти будеш готовий це зробити! Бути впевненим в собі - круто!", - йдеться у повідомленні. 

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка хоче отримати не лише фізичну витривалість, уміння адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді, а насамперед уміння, що дозволять рятувати життя. Медична освіта не є обов’язковим чинником.

Вишкіл є платним і коштує 1500грн (ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти).

Повністю безкоштовні місця надаються добровольцям, які на даний момент воюють в добровольчих підрозділах, тобто соціально незабезпечені (УДА, ПС - бойові, та медичні - АСАП, ПДМШ).

Вишкіл триватиме з 20 по 26 серпня, і традиційно пройде у Павлоградському районі Дніпропетровської області.

Більш детальну інформацію можна дізнатися безпосередньо на сторінці керівника батальйону Госпітальєрів у соцмережі.

Раніше повідомлялося, що з 15 серпня до 22 серпня на базі НЦ УДА відбудеться вишкіл «Школа інструкторів» для підготовки фахівців по єдиній програмі базової військової підготовки та впровадження у шкільні та інші навчальні заклади чотирьохступеневої системи вишколу «Юний доброволець».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...