App Store Google Play

Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

1 Серпня 15:00
Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

Незабаром на Січеславщині відбудеться черговий вишкіл для Госпітальєрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівник медичного батальйону Яна Зінкевич, передає Дніпроград.

"Давай до нас, ти пожалкуєш, але тобі сподобається! Наші Інструктори з фронтовим досвідом, як завжди, готують безліч «сюрпризів», у виграші залишиться кожен Курсант. Можливо, тобі і не доведеться врятувати чиєсь життя, але ти знатимеш, що в будь-який момент ти будеш готовий це зробити! Бути впевненим в собі - круто!", - йдеться у повідомленні. 

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка хоче отримати не лише фізичну витривалість, уміння адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді, а насамперед уміння, що дозволять рятувати життя. Медична освіта не є обов’язковим чинником.

Вишкіл є платним і коштує 1500грн (ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти).

Повністю безкоштовні місця надаються добровольцям, які на даний момент воюють в добровольчих підрозділах, тобто соціально незабезпечені (УДА, ПС - бойові, та медичні - АСАП, ПДМШ).

Вишкіл триватиме з 20 по 26 серпня, і традиційно пройде у Павлоградському районі Дніпропетровської області.

Більш детальну інформацію можна дізнатися безпосередньо на сторінці керівника батальйону Госпітальєрів у соцмережі.

Раніше повідомлялося, що з 15 серпня до 22 серпня на базі НЦ УДА відбудеться вишкіл «Школа інструкторів» для підготовки фахівців по єдиній програмі базової військової підготовки та впровадження у шкільні та інші навчальні заклади чотирьохступеневої системи вишколу «Юний доброволець».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...