App Store Google Play

Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

1 Серпня 15:00
Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

Незабаром на Січеславщині відбудеться черговий вишкіл для Госпітальєрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівник медичного батальйону Яна Зінкевич, передає Дніпроград.

"Давай до нас, ти пожалкуєш, але тобі сподобається! Наші Інструктори з фронтовим досвідом, як завжди, готують безліч «сюрпризів», у виграші залишиться кожен Курсант. Можливо, тобі і не доведеться врятувати чиєсь життя, але ти знатимеш, що в будь-який момент ти будеш готовий це зробити! Бути впевненим в собі - круто!", - йдеться у повідомленні. 

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка хоче отримати не лише фізичну витривалість, уміння адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді, а насамперед уміння, що дозволять рятувати життя. Медична освіта не є обов’язковим чинником.

Вишкіл є платним і коштує 1500грн (ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти).

Повністю безкоштовні місця надаються добровольцям, які на даний момент воюють в добровольчих підрозділах, тобто соціально незабезпечені (УДА, ПС - бойові, та медичні - АСАП, ПДМШ).

Вишкіл триватиме з 20 по 26 серпня, і традиційно пройде у Павлоградському районі Дніпропетровської області.

Більш детальну інформацію можна дізнатися безпосередньо на сторінці керівника батальйону Госпітальєрів у соцмережі.

Раніше повідомлялося, що з 15 серпня до 22 серпня на базі НЦ УДА відбудеться вишкіл «Школа інструкторів» для підготовки фахівців по єдиній програмі базової військової підготовки та впровадження у шкільні та інші навчальні заклади чотирьохступеневої системи вишколу «Юний доброволець».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...