App Store Google Play

Будівництво центрів безпеки, дендропарку та скейтпарку: ОТГ Січеслащини поділилися планами

31 Липня 15:00
Будівництво центрів безпеки, дендропарку та скейтпарку: ОТГ Січеслащини поділилися планами

Сьогодні, 31 липня, у Дніпрі розповіли актуальні новини об’єднаних територіальних громад Січеславщини під час дня відкритих дверей у Центрі розвитку місцевого самоврядування. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця подій.

Директорка ЦРМС Олена Тертишна зазначила, що відтепер кожного місяця буде сформовано регіональний дайджест, де будуть висвілені новини децентралізації в області. Він буде поширюватися як серед ЗМІ, так і серед ОТГ та партнерів центру.

Експерт з комунікації Валерія Дідковська акцентувала на основних новинах Січеславських громад:

  • Чотири громади (Гречаноподіївська, Васильківська, Вакулівська та Раївська) отримали кошти на будівництво Центрів безпеки. У них працюватимуть пожежні команди, диспетчер, будуть бокс для пожежної машини та кімнати відпочинку для рятувальників.
  • На території Слобожанського навчальновиховного комплексу № 1 підходить до завершення втілення в життя проекту, ініційованого учнівською молоддю – створення сучасного європейського дендропарку «Нескінченність знань».
  • У Покровській ОТГ стартував «Бюджет участі». Загальний обсяг видатків бюджету участі, що планується спрямувати на реалізацію проектів у 2019 році становить 500 тис грн. Також проект реалізується у Слобожанській ОТГ.
  • У Покровській ОТГ з’явився мобільний офіс ЦНАП: адміністративні послуги будуть надаватися у старостинських округах. Також там створюють скейтпарк.

В ОТГ Січеславщини активно впроваджується медична реформа:

  • Гроші вже пішли за пацієнтами в чотирьох: Широківська, Царичанська, Криничанська та Зеленодольська медичні заклади вже отримали фінансування за договорами з Національною службою здоров’я.
  • У амбулаторії Волоського коштом об’єднаної громади обладнали стоматологічний кабінет. На покращення якості медичних послуг з місцевого бюджету виділили майже 200 тис грн.

Олена Тертишна додала, що у Вакулівській ОТГ впроваджується альтернативна енергетика: зареєстровано ТОВ "Ілон Марс- Еліос", затверджено план землеустрою та розроблено детальний план щодо проекту "Будівництво та обслуговування сонячної електростанції енергетичної інфраструктури ТОВ " Ілон Марс-Еліос".

Вона підкреслила, що у липні перелік спроможних громад збільшився. Так, розпорядженням Кабміну від 11 липня 2018-го статус спроможних громад отримали Личківська, Перещепинська, Піщанська, Саксаганська, Давладівська і Українська.

Таким чином на Січеславщини стало більше спроможних ОТГ.

Валерія Дідковська додала, що у ЦРМС вже є сайт, де можна продивитися календар подій, новини, інформаційні матеріали та інше.

 Нагадаємо, що Січеславщина відсвяткувала річницю Центру розвитку місцевого самоврядування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...