App Store Google Play

Вихованці Центру соціальної підтримки дітей "Довіра" у Дніпрі отримали подарунки до спортивного свята

30 Липня 20:30
Вихованці Центру соціальної підтримки дітей "Довіра" у Дніпрі отримали подарунки до спортивного свята

Сьогодні, 30 липня, представники громадського формування “СІЧ-ЗАХИСТ”передали ініціативній групі волонтерів “Ініціатива UA” подарунки вихованцям Центру соціальної підтримки дітей "Довіра". Допомогу зібрали за підтримки команди народного депутата Андрія Денисенка. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіла помічниця депутата Надія Святун.

У Центрі навчається близько 50 вихованців - дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, значна частина з яких полюбляє спорт. Місцеві волонтери вирішили організувати для дітей спортивне свято, на яке мають завітати професійні тренери та спортсмени й провести благодійне тренування.

“Благодійне тренування має відбутися наступного тижня. За допомогою в його проведені ми звернулися до команди народного депутата Андрія Денисенка і щиро вдячні, що вони відгукнулися на наше прохання та надали необхідну допомогу. Сподіваємося, що спортивне свято принесе дітям тільки позитивні емоції. Тренувати вихованців цього центру буде людина, яка у свій час тренувала юніорів футбольного клубу “Дніпро”, - розповіла представниця “Ініціативи UA” Лідія Бєлан.

У свою чергу, помічниця Андрія Денисенка наголосила на тому, що кожна людина має підтримувати такі ініціативи і допомагати волонтерам.

“Коли до нас звернулися волонтери, ми одразу погодилися допомогти їм. Особисто я вважаю, що подібні люди заслуговують на підтримку з боку суспільства як ніхто інший. Окрім цього, більшість членів цієї волонтерської ініціативи — вихідці з дитячих будинків і, відповідно, краще за будь-кого розуміють чому дітям-сиротам потрібна така допомога”, - зазначила Надія Святун.

Перевезти спортивний інвентар у дитячий будинок зголосилися представники громадського формування “СІЧ-ЗАХИСТ”, які минулого року вже допомагали Дніпропетровському регіональному центру профтехосвіти.

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...