App Store Google Play

У Дніпрі мітинг біля «Пентагону» переріс в конфлікт з поліцією

30.07.2018 11:20
У Дніпрі мітинг біля «Пентагону» переріс в конфлікт з поліцією

28 липня на Слобожанському проспекті виник конфлікт між жителями Новомосковська, які самотужки намагалися повернути водопостачання свого міста, і комунальниками, які намагалися перекрити водопровід. Словесна перепалка швидко переросла в справжнє протистояння з поліцією. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

Люди стверджують, що воду їм відключили незаконно, а поліція діяла «антинародно». Проте, після конфлікту у багатьох правоохоронців залишилися синці.

Місцеві жителі розповіли, що навпроти заправки «Авіас» люди почали збиратися близько 17:00, хоча конфлікт почався близько 22:00. Протестуючі стверджували, що комунальники відключають їм воду, не маючи жодних законних підстав. Щоб зупинити їх, люди стояли на люках і не пропускали співробітників служби.

Коли на місце прибула поліція, з'ясувалося, що роботи проходять законно: у комунальників були всі необхідні документи. Незважаючи на це, люди продовжували «тримати оборону», перешкоджаючи поліцейським і «Муніципальній варті».

«Через них 75 тисяч осіб залишиться без води! Влітку, на вихідні! А як же діти, люди похилого віку?»- кричав роздратований чоловік в обличчя поліцейському.

Правоохоронці розповіли, що в розпал конфлікту люди почали поводитися агресивно і поліцейським довелося користуватися газовими балончиками для самозахисту. Цю інформацію підтверджують багато очевидців, які спостерігали за тим, що відбувається.

Двох учасників протесту, які вели себе найбільш агресивно, забрали в Індустріальне відділення поліції для подальшого з'ясування обставин.

Нагадаємо, керівництво «Дніпроводоканалу» відмовились постачати воду у Новомосковськ до погашення боргів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...