App Store Google Play

У Дніпрі керівника СІЗО викрили на хабарі

26 Липня 13:00
У Дніпрі керівника СІЗО викрили на хабарі

У Дніпрі вже вдруге за місяць викрито керівництво СІЗО у системному хабарництві. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Національної поліції України.

Цього разу працівники управління захисту економіки Дніпропетровської області Нацполіції спільно зі слідчим управлінням обласної поліції та прокуратурою Дніпропетровської області задокументували численні факти злочинної діяльності одного з керівників державної установи "Дніпровська установа виконання покарань-4".  Підполковнику повідомлено про підозру.

Це вже другий випадок затримання посадових осіб даної установи. Викриті у протиправній діяльності особи системно вимагали та отримували від засуджених кошти за вирішення питань про умовно-дострокове звільнення, переведення їх з інших колоній до СІЗО для подальшого відбування покарання.

Так, за вирішення зазначеного питання один із керівників вимагав від засудженого 30 тисяч гривень хабара. Проте, у якості неправомірної вигоди йому повинні були надати автомобіль марки «ГАЗ 31029» та 8 тисяч гривень. Крім того, кошти повинні були перерахувати на вказаний ним картковий рахунок.

Треба зазначити, що під час проведення слідчо-оперативних заходів було встановлено численні факти отримання фігурантом неправомірної вигоди.

Наразі затриманому посадовцю повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що перший випадок стався 6 липня. Тоді на хабрі "погорів" начальник СІЗО та його підлеглий.

Теги: хабар, СІЗО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...