App Store Google Play

Життя в стилі опосума

23 Липня 14:00
Життя в стилі опосума

Живе в Америці симпатична тваринка - опосум. У себе на батьківщині досить відома, навіть є вислів “грати опосума”. Він означає прикидатися, показувати те, чого не існує.

Така популярність у фольклорі не випадкова, коли звірок розуміє, що зараз його можуть з”їсти, він падає і прикидається мертвим. У нього тече піна з рота, стають скляні очі, з анальних залоз сочиться секрет, що має неприємний запах. Хижак розуміє, що така гидота йому не потрібна, як правда для Юлії Володимирівни і йде, а опосум “оживає” та продовжує своє просте і зрозуміле життя.

Так от, такі опосуми, як виявилося, населяють не тільки благодатну Америку, але і нашу багатостраждальну неньку.

Опосум перший. Поважний.

Веду дитину в садок. Статечний, сивочолий чоловік вигулює песика, і як це водиться, собака сере на тротуар. Статечний пан, не втрачаючи гідності, йде далі.

Я до нього:

- А не бажає, вельмишановний, прибрати за своїм собакою?

Спочатку чоловік намагається пояснити, що прибирати не потрібно, висохне, саме вітром розвіється, але потім розуміє, що мої доводи є більш суттєві і починає “грати опосума”. Я вислуховую лекцію про те, які собаки прекрасні тварини, наскільки вони кращі за людей. Люди це мерзенні і ниці створіння, а собаки це прямо “ум, честь и совесть нашей эпохи”. А гівно то так, дрібниці. Я в ступорі, а пан уходит в закат.

Опосум другий. Правдоруб.

Чекаю неподалік свого будинку на колегу. Спостерігаю за ремонтом трамвайної колії, все як положено - лопати, укладання вже побитої плити , хаос. І ось водій асфальтового катка, з думкою скоротити шлях, їде по тротуарній плитці. Плитка кришиться, я сатанію.

Підходжу:

- Шановний, подивись, що ти наробив!

Водій робить круглі очі:

- Ой-йо-йо, як невдобно получилось, бл*ха, треба було об'їхати.

Але як тільки він розуміє, що мені мало його причитань, він починає “грати опосума”:

- Бл*дь, ну чого ти до мене причепився? Ти бачив, що робиться у Верховній Раді, ти знаєш, скільки крадуть чиновники, ти в курсі, що Президент барига?

Але я все таки наполягаю на появі бригадира. Бригадир запевняє, що все буде відремонтовано. Водій злий і розчарований, маскування не спрацювало...

Плитку звісно не ремонтують.

Можна ще приводити види опосумів, але думаю достатньо.

Ось так йдеш, бачиш х*йню неподобство, ставиш питання:

Доколе!

А твій опонент падає замертво і починає виділяти анусом смердючий секрет.Ти стоїш весь в цьому і розумієш, що твої аргументи не діють, бо то природа, проти якої не попреш. Весь його всесвіт описується словами “драть, срать, ссать, бл*, черт, мудак, жопа, пи-пи и ка-ка”. Цих дев`ять слів достатньо для його функціонування і не потрібно намагатися щось у ньому перепрограмувати, бо зламається.

Опосумів не змінити, тільки просвіта врятує нашу країну, тож виховуйте у своїх дітей критичне мислення, та й про себе не забувайте.

А тваринка гарна.

Site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...