App Store Google Play

Реабілітація спортом: у Дніпрі відбудеться змагання зі стрільби з лука для воїнів Сходу та їх сімей

23 Липня 18:30
Реабілітація спортом: у Дніпрі відбудеться змагання зі стрільби з лука для воїнів Сходу та їх сімей

Цієї п’ятниці, 27 липня, у Дніпрі відбудеться змагання та майстер-клас з адаптивної стрільби з луку для воїнів Сходу та їх сімей. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

Начальник управління з питань бійців АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка розповіла, що подібні заходи цього року проводилися вже двічі. Оскільки даний вид спорту користується жвавим попитом, його намагаються популяризувати. У цьому розі є два базових спортивних напрямки – каяки та стрілянина з лука.

Учасник АТО Іван Казаєв зазначив, що асоціація адаптивної стрілянини з лука була створена рік тому. Її матою є залучення людей з інвалідністю та учасників АТО до даного виду спорту.

Турнір відбудеться о 16:00 у парку Сосенки.

«Головною цілю є позиціонувати стрільбу з луку як реабілітаційний вид спорту. Це доступний спорт практично для всіх людей без обмежень», - зазначив учасник війни на Сході.

Кризисний психолог Наталя Злигостева розповіла, що воїни, які мають певний спектр проблем, можуть вирішувати їх за допомогою спортивних напрямків.

«Саме спорт є одним із інструментів адаптації, соціалізації і психологічної реабілітації», - наголосила вона.

Психолог додала, що даний захід буде мати характер змагання, проте він буде проходити у вигляді майстер-класу, щоб кожний бажаючий міг спробувати такий вид спорту як стрілянина з лука.

Взяти участь запрошують воїнів Сходу та їх сім’ї. Ліміт учасників 40 людей.

Нагадаємо, що на базі курорту «Солоний лиман» для АТОвців відкриють ще один реабілітаційний центр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...