App Store Google Play

Реабілітація спортом: у Дніпрі відбудеться змагання зі стрільби з лука для воїнів Сходу та їх сімей

23 Липня 18:30
Реабілітація спортом: у Дніпрі відбудеться змагання зі стрільби з лука для воїнів Сходу та їх сімей

Цієї п’ятниці, 27 липня, у Дніпрі відбудеться змагання та майстер-клас з адаптивної стрільби з луку для воїнів Сходу та їх сімей. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

Начальник управління з питань бійців АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка розповіла, що подібні заходи цього року проводилися вже двічі. Оскільки даний вид спорту користується жвавим попитом, його намагаються популяризувати. У цьому розі є два базових спортивних напрямки – каяки та стрілянина з лука.

Учасник АТО Іван Казаєв зазначив, що асоціація адаптивної стрілянини з лука була створена рік тому. Її матою є залучення людей з інвалідністю та учасників АТО до даного виду спорту.

Турнір відбудеться о 16:00 у парку Сосенки.

«Головною цілю є позиціонувати стрільбу з луку як реабілітаційний вид спорту. Це доступний спорт практично для всіх людей без обмежень», - зазначив учасник війни на Сході.

Кризисний психолог Наталя Злигостева розповіла, що воїни, які мають певний спектр проблем, можуть вирішувати їх за допомогою спортивних напрямків.

«Саме спорт є одним із інструментів адаптації, соціалізації і психологічної реабілітації», - наголосила вона.

Психолог додала, що даний захід буде мати характер змагання, проте він буде проходити у вигляді майстер-класу, щоб кожний бажаючий міг спробувати такий вид спорту як стрілянина з лука.

Взяти участь запрошують воїнів Сходу та їх сім’ї. Ліміт учасників 40 людей.

Нагадаємо, що на базі курорту «Солоний лиман» для АТОвців відкриють ще один реабілітаційний центр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...