App Store Google Play

Реабілітація спортом: у Дніпрі відбудеться змагання зі стрільби з лука для воїнів Сходу та їх сімей

23 Липня 18:30
Реабілітація спортом: у Дніпрі відбудеться змагання зі стрільби з лука для воїнів Сходу та їх сімей

Цієї п’ятниці, 27 липня, у Дніпрі відбудеться змагання та майстер-клас з адаптивної стрільби з луку для воїнів Сходу та їх сімей. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів заходу.

Начальник управління з питань бійців АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка розповіла, що подібні заходи цього року проводилися вже двічі. Оскільки даний вид спорту користується жвавим попитом, його намагаються популяризувати. У цьому розі є два базових спортивних напрямки – каяки та стрілянина з лука.

Учасник АТО Іван Казаєв зазначив, що асоціація адаптивної стрілянини з лука була створена рік тому. Її матою є залучення людей з інвалідністю та учасників АТО до даного виду спорту.

Турнір відбудеться о 16:00 у парку Сосенки.

«Головною цілю є позиціонувати стрільбу з луку як реабілітаційний вид спорту. Це доступний спорт практично для всіх людей без обмежень», - зазначив учасник війни на Сході.

Кризисний психолог Наталя Злигостева розповіла, що воїни, які мають певний спектр проблем, можуть вирішувати їх за допомогою спортивних напрямків.

«Саме спорт є одним із інструментів адаптації, соціалізації і психологічної реабілітації», - наголосила вона.

Психолог додала, що даний захід буде мати характер змагання, проте він буде проходити у вигляді майстер-класу, щоб кожний бажаючий міг спробувати такий вид спорту як стрілянина з лука.

Взяти участь запрошують воїнів Сходу та їх сім’ї. Ліміт учасників 40 людей.

Нагадаємо, що на базі курорту «Солоний лиман» для АТОвців відкриють ще один реабілітаційний центр.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...