App Store Google Play

ДніпроОДА осучаснює опорну школу в Миколаївці

23 Липня 17:40
ДніпроОДА осучаснює опорну школу в Миколаївці

Яскравий теплий фасад та сучасний інтер’єр всередині – за таким стандартом обласна влада реконструює сільські школи по всій Дніпропетровщині. Осучаснюють заклад і в Миколаївці Новомосковського району. Величезну будівлю реконструюють вперше за майже півсторічну історію. Після капремонту в лівому крилі розташують групи дошкільнят-п’ятирічок. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти Дніпропетровщини мають здобувати освіту в умовах, що відповідають світовим стандартам. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Реконструюємо одночасно близько 30 опорних і основних шкіл. Осучаснений заклад матимуть і маленькі мешканці села Миколаївка Новомосковського району. Школа нещодавно набула статусу опорної, тож відтепер там навчатимуться й діти з найближчих населених пунктів», – зазначив Валентин Резніченко.

Опорній школі в Миколаївці – майже п’ятдесят. Капремонту там жодного разу не було. В 90-ті сільського населення поменшало, і крило початкової школи тривалий час пустувало. Приміщення стояло занедбаним.

Тепер село відроджується, й місць у місцевому дитсадку не вистачає. Тож вирішили відкрити групи дошкільнят-п’ятирічок у школі.

«На жаль, мій 4-річний синочок не ходить у садок, бо той переповнений, – поділилася мешканка Миколаївки Анжеліка Бочкар. – Тому дуже сподіваюся, що невдовзі у школі виховуватимуть п’ятирічок, і це розвантажить дитсадок».

Величезна будівля закладу – вже із новою покрівлею. У розпалі – реконструкція приміщення для дошкільнят. Ремонтники замінили вікна й двері, осучаснили системи опалення та водопостачання. Зараз завершують другий поверх – готують підлогу під лінолеум. Ось-ось фарбуватимуть стіни.

На першому поверсі замінюють комунікації. Там оновлять хол, харчоблок. В ігрових буде ламінат із підігрівом.

Утеплюють будівлю і ззовні. Фасад облаштують різнокольоровою яскравою плиткою.

Приведуть до ладу і основне приміщення школи. Осучаснять класи і коридори.

«Наші діти матимуть чудову сучасну школу, в якій буде і комфортно навчатися, і зручно працювати, – сказала заступник директора Надія Гажала. – Ми всі щиро вдячні обласній державній адміністрації за такий подарунок».

«Я дуже люблю свою школу. Щодня навідуюся сюди і спостерігаю, як її змінюють на краще. Після ремонту навчатимуся ще з більшим задоволенням», – розповів учень Микита Пшеничний.

Завершити капремонт планують до кінця 2019 року.

Раніше повідомлялося, що у селищі Магдалинівка – реконструюють опорні школи. Підрядники вже встановили нові вікна, завершують облаштування вентильованого фасаду і заміну даху. Активні роботи – і всередині будівлі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...