App Store Google Play

Депутати Дніпровської міськради запросили понад 78 мільйонів гривень: куди витратять кошти

23 Липня 11:40
Депутати Дніпровської міськради запросили понад 78 мільйонів гривень: куди витратять кошти

За перше півріччя 2018 року депутати міськради Дніпра запросили 78,6 мільйонів гривень, подавши 845 заявок. Про те, скільки та на які цілі запитували депутати повідомляє Дніпроград з посиланням на публікацію ГО «Платформа Громадський Контроль» у Facebook.

Основою для аналізу "ГромКонтролю" стали дані з розпоряджень про виділення коштів за заявками депутатів, підписані міським головою Борисом Філатовим.

Згідно з аналізом, депутати міськради подавали запит на кошти для ремонту будинків (тих, в яких проживають їхні виборці). Серед робіт, які потенційно будуть профінансовані за рахунок "депутатських грошей " значаться: установка МП-вікон (235 заявок), ремонти під'їздів (117), ремонти дахів (58), систем опалення (34) і електромереж (31) і безліч інших робіт. Крім того, депутати запитували кошти на придбання меблів, інвентарю, для благоустрою території шкіл і дитячих садочків.

Як зазначається, депутати міськради можуть запросити до двох мільйонів гривень "на виконання доручень виборців" і ще 300 тисяч гривень на надання матеріальної допомоги жителям міста.

При цьому самі депутати грошима не розпоряджаються. Вони можуть запитувати їх в мерії, а потім, в разі схвалення (через розпорядження міського голови), гроші повинні перераховуватися виконавцю робіт. Йдеться про профільні департаменти, управління, комунальні підприємства міськради. Або, наприклад, ОСББ в конкретному будинку, якому бажає допомогти депутат.

Прикметно, що п'ять заявок першого півріччя - колективні. Найбільша з них стосується виділення майже 500 тисяч гривень для лікарні швидкої допомоги, її подали депутати Мішалов,  Нікітін та Гівель.

До того ж, депутат Ярослав Гівель подав найбільшу заявку, запросивши 286,7 тисяч гривень на придбання медичного обладнання для відділення неонатології КУ "Дніпропетровський пологовий будинок №1".

Для того, щоб дізнатися, хто ваш депутат (тобто хто закріплений за округом, до якого входить вулиця, проспект, провулок, де ви проживаєте) - заходите на портал "Соціальний Інспектор" за поселанням: deputy.ci.org.ua.

"А найголовніше, друзі - візьміть "на олівець" ті проекти і поліпшення, які планував ваш народний обранець. За підсумками року можна поцікавитися у депутата, що вдалося зробити за виділені деньг? А якщо не вдалося - то чому?", - зазначили представники ГО "ГромКонтроль".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...