App Store Google Play

Кіоскерка з автозупинки виграла 85 мільйонів на коштовний водогін на Дніпропетровщині

21 Липня 15:00
Кіоскерка з автозупинки виграла 85 мільйонів на коштовний водогін на Дніпропетровщині

Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА 16 липня за результатами тендеру замовив ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «Промшляхбуд» водогін за 84,54 млн. грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

До грудня 2019 року планують збудувати магістральний водогін Кринички – Затишне – Гуляйполе. На водовід довжиною 62 км піде 74,03 млн. грн., на реконструкцію насосної станції НС1 та хлораторної – 8,01 млн. грн., а на будівництво ПНС-1 – 2,51 млн. грн. За підсумковою відомістю ресурсів, третина, або 29,03 млн. грн., піде на поліетиленові труби для холодної води (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки).

Із цієї суми найбільше, а саме 6,13 млн. грн. припадає на 11 441 м труб PE 100 SDR-26 (0,6 МПа) діаметром 180 мм по 536 грн./м. Зараз на ринку їх можна знайти у продажу по 319 грн./м із ПДВ. Без урахування податку це становило би 266 грн./м, що вдвічі дешевше від тендерної ціни.

Закуповуючи ці труби за ринковою ціною, департамент витратив би на них 3,04 млн. грн., тобто різниця між кошторисом і ринком лише на цій позиції становить 3,08 млн. грн.

Взимку-навесні такі труби продавалися по 320–321 грн./м із ПДВ, або 267-268 грн./м без урахування податку, що все одно вдвічі дешевше за ціну «Промшляхбуду».

На заробітну плату піде 4,15 млн. грн., тобто 5% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 736 тис грн. Ціна угоди на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 84,96 млн. грн.

За даними системи «YouControl», фірма «Промшляхбуд» зі статутним капіталом 100 грн. була заснована в Києві в лютому 2017 року Аліною Єрко і Віталієм Григорчуком. Нині Григорчук володіє ТОВ «Лендер Консалт» із Маріуполя на Донеччині, а Єрко – ТОВ «Девелопбудшлях» із Боярки на Київщині. Згодом «Промшляхбуд» переоформили в місті Апостолове на Дніпропетровщині на Миколу Литвина з Кривого Рогу. А цьогоріч власницею «Промшляжбуду» стала криворіжанка Інна Наумчак, а статутний капітал компанії зріс до 1,73 млн грн. Підприємниця Наумчак керує кіоском у складі торговельно-зупиночного комплексу «20 Автобаза» у Кривому Розі.

Нагадаємо, що у Дніпрі оголосили повторний тендер на нагляд за ремонтом Центрального мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...
Суддю-сепаратиста з Криму на посаді не відновлено!Чергова судійська зрада не відбулася! Але, на жаль, це ще не перемога..Пам'ятаєте "вибухове" затримання відвертого сепаратиста, а за суміцниством судд...
Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...