App Store Google Play

За три роки у Петриківському районі відремонтували понад десять доріг

20 Липня 15:20
За три роки у Петриківському районі відремонтували понад десять доріг

Новенький асфальт уклали ще на двох вулицях селища Петриківка. Загалом за останні три роки Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала у Петриківському районі понад десять доріг. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Капремонт доріг комунального значення на Дніпропетровщині – одне із завдань, поставлених Президентом України Петром Порошенком перед Дніпропетровською облдержадміністрацією. За три роки ми оновили в області майже 500 автошляхів, цьогоріч в планах – ще близько 130», – розповів Валентин Резніченко.   

 Якісне дорожнє покриття тепер й на вулиці Світлоярська у Петриківці. Оновили дорогу – вперше в історії.

«Місцеві довго чекали на ремонт дороги. Тут живуть, здебільшого, люди похилого віку. Їм частенько доводиться викликати швидку допомогу. Через великі ями пройти, а тим паче – проїхати, тут було вкрай важко», - сказав заступник голови Петриківської селищної ради Ігор Шевченко.  

Після ремонту вулиця стала комфортною та безпечною для руху.

«Я можу вийти на своїх ходунках і рівно пройти по дорозі. Внучок мій може спокійно на самокаті чи велосипеді проїхатись – і ми не боїмося, що він впаде», – поділилась мешканка вулиці Світлоярська Неля Мостова. 

 Радіють і мешканці вулиці Першотравнева – там також новий  асфальт.

«Раніше, коли йшов дощ, калюжі на вулиці – по коліно. Пройти - ніяк. Зараз красиво! Роботи завершились дуже швидко», – зазначила жителька вулиці Першотравнева Валентина Підберезна.  

«Зараз діти з трьох сусідніх вулиць збираються, щоб покататися тут на роликах, скейтах, самокатах і велосипедах», – поділилась юна ролерка Олександра Балентовська. 

Загалом за останні три роки обладміністрація відремонтувала у Петриківському районі 12 вулиць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...