App Store Google Play

Проїзд в електротранспорті Дніпра повинен коштувати ОДНУ гривню? - Кирило Дороленко

20 Липня 18:30
Проїзд в електротранспорті Дніпра повинен коштувати ОДНУ гривню? - Кирило Дороленко

Підвищувати вартість проїзду в міському електротранспорті Дніпра немає ані сенсу, ані потреби, навпаки існує можливість знизити її до однієї гривні. Таку думку висловив лідер Громадського об'єднання "Січ-Дніпро", депутат Чечелівської районної ради Кирило Дороленко, коментуючи проект рішення виконкому Дніпровської міської ради про підвищення вартості проїзду в електротранспорті до рівня 4-5 гривень, повідомляє Дніпроград.

На думку депутата, місто Дніпро загалом може собі це дозволити з бюджетом у 15 мільярдів гривен, якщо їх витрачати раціонально. Аргументуючи свою позицію, Дороленко також зауважив, що з вартістю проїзду в трамваї 5 гривень він остаточно втратить конкурентоспроможність і програє в боротьбі з мафією автоперевізників-маршруточників.

"Мене втомило, що коли потрібно підняти на щось ціни, мешканцям мого міста постійно наводять приклад Києва, Харкова та інших міст України. А от щось хороше запозичити в інших міст не хочуть. До прикладу, в Тернополі запустили безготівкову оплату в громадському транспорті. У Львові відмовились від кондукторів і косять під Європу, потерпаючи від «зайців». Влада Таллінна взагалі скасувала плату за проїзд в громадському транспорті. Ми унікальні! І нехай Клічко пояснює киянам, чому в Дніпрі проїзд ОДНА гривня, а в Києві вісім", - звертається до містян громадський лідер.

Ще одним аргументом за утримання електротранспорту з бюджету Дороленко називає контрольованість витрат по бюджетним статтям у порівнянні з обігом готівки як плати за проїзд та закликає до кращого контролю таких витрат.

Також лідер ГО "Січ-Дніпро" наголошує - містяни, а не купка чиновників за закритими дверима мають вирішувати такі ключові для життя міста питання.

"Це наша з вами комунальна власність. Це не чиясь феодальна вотчина. Ми нікому не здали в оренду і не продали наш громадський транспорт. Нам, містянам, потрібно приймати рішення, скільки буде коштувати проїзд в Дніпрі. Ви маєте пам’ятати, що сплачуєте податки, які наповнюють бюджет. Звідти (за нормальною схемою) і має йти фінансування електротранспорту. А подорожчання проїзду ще раз «залізе до вас в гаманець», який і так обтяжений сплатою комунальних послуг, подвійним оподаткуванням та постійною інфляцією", - обурений підходом до тарифної політики міськради щодо транспорту Кирило Дороленко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...