App Store Google Play

Проїзд в електротранспорті Дніпра повинен коштувати ОДНУ гривню? - Кирило Дороленко

20 Липня 18:30
Проїзд в електротранспорті Дніпра повинен коштувати ОДНУ гривню? - Кирило Дороленко

Підвищувати вартість проїзду в міському електротранспорті Дніпра немає ані сенсу, ані потреби, навпаки існує можливість знизити її до однієї гривні. Таку думку висловив лідер Громадського об'єднання "Січ-Дніпро", депутат Чечелівської районної ради Кирило Дороленко, коментуючи проект рішення виконкому Дніпровської міської ради про підвищення вартості проїзду в електротранспорті до рівня 4-5 гривень, повідомляє Дніпроград.

На думку депутата, місто Дніпро загалом може собі це дозволити з бюджетом у 15 мільярдів гривен, якщо їх витрачати раціонально. Аргументуючи свою позицію, Дороленко також зауважив, що з вартістю проїзду в трамваї 5 гривень він остаточно втратить конкурентоспроможність і програє в боротьбі з мафією автоперевізників-маршруточників.

"Мене втомило, що коли потрібно підняти на щось ціни, мешканцям мого міста постійно наводять приклад Києва, Харкова та інших міст України. А от щось хороше запозичити в інших міст не хочуть. До прикладу, в Тернополі запустили безготівкову оплату в громадському транспорті. У Львові відмовились від кондукторів і косять під Європу, потерпаючи від «зайців». Влада Таллінна взагалі скасувала плату за проїзд в громадському транспорті. Ми унікальні! І нехай Клічко пояснює киянам, чому в Дніпрі проїзд ОДНА гривня, а в Києві вісім", - звертається до містян громадський лідер.

Ще одним аргументом за утримання електротранспорту з бюджету Дороленко називає контрольованість витрат по бюджетним статтям у порівнянні з обігом готівки як плати за проїзд та закликає до кращого контролю таких витрат.

Також лідер ГО "Січ-Дніпро" наголошує - містяни, а не купка чиновників за закритими дверима мають вирішувати такі ключові для життя міста питання.

"Це наша з вами комунальна власність. Це не чиясь феодальна вотчина. Ми нікому не здали в оренду і не продали наш громадський транспорт. Нам, містянам, потрібно приймати рішення, скільки буде коштувати проїзд в Дніпрі. Ви маєте пам’ятати, що сплачуєте податки, які наповнюють бюджет. Звідти (за нормальною схемою) і має йти фінансування електротранспорту. А подорожчання проїзду ще раз «залізе до вас в гаманець», який і так обтяжений сплатою комунальних послуг, подвійним оподаткуванням та постійною інфляцією", - обурений підходом до тарифної політики міськради щодо транспорту Кирило Дороленко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...